Dienos Horoskopas

Avinas

Nepasiduokite liūdesiui: būsite linkę prisigalvoti kvailų nesąmonių. Nieko sunkaus ir nemalonaus nesiimkite, nieko naujo nepradėkite ir nebendraukite su tais, kurių nemėgstate.

Tauras

Būsite ganėtinai energingi ir savimi pasitikintys, tiesa, ne visada ten, kur reikia ir kada reikia... Gali tekti pakovoti už save, iš naujo įrodinėti savo privalumus, protą bei sugebėjimus.

Dvyniai

Jūsų ramybę bei gerą nuotaiką gali sutrikdyti neplanuoti rūpesčiai, netikėti nuostoliai, tad labiau gilinkitės į reikalo esmę, aiškinkitės visas aplinkybes, studijuokite subtilybes: jūsų nuomonė gali pasikeisti sužinojus naujas aplinkybes.

Vėžys

Nebus lengva bendrauti su tais, kurių nemėgstate: galite neiškentę į akis išrėžti visą teisybę (nors giliai viduje labai norėsite būti santūrūs ir diplomatiški). Jei reikia susitikti su kokiu nors biurokratu ar pasikalbėti su vadovu, tam geriausias laikas prieš pietus.

Liūtas

Iki pietų pasyvus metas, niekur neskubėkite, mažiau jaudinkitės. Nesivelkite į šeimyninius barnius ir nespręskite sudėtingų problemų. Kelionėms irgi nepalankus metas.

Mergelė

Iki pietų neblogas metas, tiesa, visai netinkamas avantiūroms ar kitokiems rizikingiems veiksmams. Netinkamas laikas pamokslauti savo vaikams, dabar bus kaip žirniai į sieną. Būkite atlaidesni mylimam žmogui.

Svarstyklės

Galite suprasti svarbių dalykų, išgirsti vertingos informacijos, naudingų patarimų. Ieškokite senų klaidų, dabar jos bus aiškiai matomos ir pasiduos taisymui. Ypač antrąją dienos pusę bus svarbu nepersidirbti, dažniau ilsėtis.

Skorpionas

Jei pamėginsite į situaciją pažvelgti iš priešingos pusės, netyčia galite rasti tiesą, išeitį. Stenkitės likti objektyvūs ir palankūs, pakantūs mylimam žmogui, antrajai pusei.

Šaulys

Pirmoji dienos pusė iki pietų itin sudėtinga: galite jausti įtampą, nerimą, kurį nugalėti nebus paprasta, tad aplinkybes būsite linkę dramatizuoti. Nieko nedarykite įniršę ar kerštaudami, nes galite padaryti rimtų klaidų.

Ožiaragis

Būkite saikingi, kuklūs, nebijokite laikinų pralaimėjimų, ieškokite kompromisų ir nesivelkite į konkurencinę kovą, kitaip jums svarbus reikalas gali nukentėti dėl per didelių užmojų. Šalia jūsų aplinkiniai jausis saugiau ir ramiau.

Vandenis

Įtemptas metas, bus svarbu nereaguoti į provokacijas, viską spręsti geruoju, taikiai (ypač su vadovybe, viršesniais asmenimis). Kita vertus, tai tinkamas laikas pasakyti „ne“ jums atsibodusiam asmeniui, atsisakyti nereikalingo reikalo ar pareigų.

Žuvys

Pirmoji dienos pusė kiek palankesnė, netikėtai gali atsirasti palankių aplinkybių, tik mokėkite jomis pasinaudoti. Į pagalbą ateis ir draugai. Vėlesniam metui nieko svarbaus neatidėkite.

horoskopas pagal vytautus.com