2024 metų, 12 zodiako ženklų horoskopas

2024 metų horoskopas

Avinas (kovo 21 – balandžio 19): 2024-ieji Avinams žada būti veiklos ir naujų pradžių metais. Jūsų energija ir iniciatyva padės įgyvendinti seniai planuotas idėjas. Finansų srityje būkite atsargūs – metų antroje pusėje gali kilti netikėtų išlaidų.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20): Jaučiai, šie metai bus palankūs profesiniam tobulėjimui. Galimybės karjeroje atsivers, bet reikės daugiau pastangų. Asmeniniame gyvenime ieškokite harmonijos; santykiai su artimaisiais taps tvirtesni.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20): Dvyniams 2024-ieji bus kupini socialinės veiklos. Draugai ir bendruomenė atneš daug džiaugsmo. Karjeroje galimi netikėti posūkiai, todėl būkite lankstūs ir pasiruošę keisti kursą.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22): Vėžiai, šiemet jūsų dėmesio centre bus šeima ir namai. Galimos permainos gyvenamojoje aplinkoje. Darbe jūsų pastangos bus pastebėtos ir įvertintos, o tai gali atnešti pripažinimą.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22): Liūtai, 2024 metai žada kūrybinį įkvėpimą ir asmeninį augimą. Jūsų charizma ir optimizmas trauks žmones, o tai gali atverti naujas galimybes tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22): Mergelėms šie metai atneš didesnį dėmesį detalėms ir organizacijai. Jūsų gebėjimas planuoti ir analizuoti padės pasiekti ilgalaikius tikslus. Sveikatos srityje skirkite laiko poilsiui ir atsipalaidavimui.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22): Svarstyklėms 2024-ieji bus harmonijos ir partnerystės metai. Santykiuose su kitais žmonėmis ieškokite pusiausvyros. Profesinėje srityje galimos svarbios partnerystės, kurios atneš naudos abiem pusėms.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21): Skorpionai, šiemet jūsų aistra ir intensyvumas padės įveikti iššūkius. Asmeniniame gyvenime gali kilti aistrų audros, bet jos atneš ir gilumą santykiams. Profesinėje srityje būkite pasiruošę kovoti už savo idėjas.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21): Šauliams 2024-ieji bus nuotykių ir asmeninio augimo metai. Kelionės ir naujos patirtys praplės jūsų akiratį. Darbe būkite atviri naujovėms – jos gali atnešti netikėtų galimybių.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19): Ožiaragiams šie metai bus stabilumo ir atsakomybės metai. Jūsų pastangos ir disciplina padės pasiekti aukštumų karjeroje. Asmeniniame gyvenime raskite laiko savo artimiesiems.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18): Vandeniams 2024-ieji atneš inovacijas ir originalias idėjas. Jūsų noras keisti pasaulį ir eksperimentuoti atneš įdomių projektų. Asmeniniame gyvenime būkite atviri naujiems žmonėms ir idėjoms.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20): Žuvims šie metai bus intuityvumo ir kūrybiškumo metai. Jūsų jautrumas ir empatija padės užmegzti prasmingus ryšius. Profesinėje srityje pasitikėkite savo instinktais – jie nukreips jus teisinga linkme.

Atminkite, horoskopai yra bendro pobūdžio ir neturėtų būti laikomi asmeniniais patarimais. Visada svarbu atsižvelgti į individualias aplinkybes ir pasikonsultuoti su profesionalais, jei reikia specifinės pagalbos.

2023 metų horoskopas pagal žodiako ženklus

Horoskopas 2023 metų kiekvienam zodiako ženklui
Horoskopas 2023 metų

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

2023 metai gali būti labai sėkmingi Avinams. Šiais metais jie gali susidoroti su daugeliu sunkumų, pasiekti savo tikslus ir sėkmingai realizuoti savo idėjas. Tačiau Avinams reikės atkreipti dėmesį į savo emocinę būseną ir įsitikinti, kad jie nesijaudina per daug. Svarbu rasti laiko poilsiui ir atsipalaidavimui, kad galėtumėte išlaikyti gerą psichinę ir fizinę būklę.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

2023 metai Jautiui gali būti labai emocionalūs. Jie gali susidurti su sunkumais savo asmeniniame gyvenime, tačiau taip pat gali būti sėkmingi savo profesinėje srityje. Svarbu, kad Jautis rastų pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, kad galėtų išlaikyti gerą psichinę ir fizinę būklę.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

2023 metai gali būti labai sėkmingi Dvyniams. Jie gali turėti daug idėjų ir planų, ir šiais metais gali būti tinkama proga juos įgyvendinti. Tačiau svarbu, kad Dvyniai būtų kantrūs ir tvirtai laikytųsi savo tikslų, kad galėtų pasiekti savo svajones.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

2023 metai Vėžiui gali būti sunkūs emocionaliai. Jie gali susidurti su sunkumais savo asmeniniame gyvenime ir galbūt net prarasti artimus žmones. Tačiau svarbu, kad Vėžys išliktų optimistiškas ir rastų jėgų, kad galėtų perimti savo gyvenimą. Svarbu, kad jie būtų atviri savo jausmams ir kreiptųsi į artimuosius, jei jie reikalingi pagalbos.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

2023 metai gali būti labai sėkmingi Liūtui. Jie gali susidoroti su daugeliu iššūkių, pasiekti savo tikslus ir sėkmingai realizuoti savo idėjas. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į savo ego ir užtikrinti, kad jie nebūtų per daug pasitikintys savimi. Svarbu išlaikyti gerus santykius su kolegomis ir artimaisiais, kad galėtumėte pasiekti savo tikslus.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

2023 metai gali būti labai sėkmingi Mergelėms. Jie gali pasiekti daugiau nei tikėjosi, jei nusistatys aukštus tikslus ir tvirtai laikysis jų. Tačiau svarbu, kad Mergelės nesijaudintų per daug dėl smulkmenų ir kad jie rastų laiko poilsiui ir atsipalaidavimui.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

2023 metai gali būti labai emocionalūs Svarstyklėms. Jie gali turėti sunkumų sprendžiant savo santykius arba rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Tačiau taip pat gali būti sėkmingi savo profesinėje srityje, jei tvirtai laikosi savo tikslų ir neleidžia asmeniniams sunkumams nuslopinti jų pašaukimo.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

2023 metai gali būti labai sėkmingi Skorpionui. Jie gali turėti daug idėjų ir planų, ir šiais metais gali būti tinkama proga juos įgyvendinti. Tačiau svarbu, kad Skorpionas neleistų savo emocijoms perimti viršų ir sugebėtų išlaikyti savo psichinę pusiausvyrą.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

2023 metai gali būti labai sėkmingi Šauliui. Jie gali susidoroti su daugeliu iššūkių ir pasiekti savo tikslus savo karjeroje arba asmeniniame gyvenime. Tačiau svarbu, kad Šaulys neperdirbtų ir neperkrautų savo tvarkaraščio, kad galėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

2023 metai gali būti sėkmingi Ožiaragiui. Jie gali susidoroti su daugeliu iššūkių savo karjeroje ir asmeniniame gyvenime ir pasiekti savo tikslus. Tačiau svarbu, kad Ožiaragis neleistų savo darbui nuslopinti jo asmeninio gyvenimo ir laiko su šeima ir draugais.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

2023 metai gali būti emocionalūs Vandeniui, tačiau jie taip pat gali turėti daug sėkmių savo karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Svarbu, kad Vandenis išmoktų valdyti savo emocijas ir ieškoti pusiausvyros tarp savo darbo ir asmeninio gyvenimo.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

2023 metai gali būti sėkmingi Žuvims, tačiau jie taip pat gali susidurti su sunkumais savo asmeniniame gyvenime. Svarbu, kad Žuvys nepamirštų pasirūpinti savo psichine sveikata ir gerai išmoktų valdyti savo emocijas, kad galėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Didelis visų Zodiako ženklų horoskopas 2021 m


2020 m. Paliko neišdildomą žymę visose srityse. Norėčiau tikėtis, kad dabar visos bėdos išliks praeityje. Taigi, ko tikėtis artėjančiame 2021 m.

horoskopas 2021
horoskopas 2021

Avinas

Ateinančiais 2021 metais Avino horoskope vyraus maksimalizmas. Na, kaip yra maksimalizmas? Maksimalizmas! Jei paprastais metais Avinas dažnai nori gyventi pagal taisyklę „viskas arba nieko“, tai 2021 metais ši savybė dar labiau išaugs. Šioje būsenoje Avinui gali atrodyti, kad visi pustoniai ir atspalviai išnyko planetoje, o pasaulis pradėjo susidaryti tik iš juodos ir baltos spalvų. Ir jokių kompromisų …

Bet jei Avinas imsis kokios nors veiklos 2021 m., Jis ne tik pajudins kalnus, apskritai viską perkels, o tada grįš ir vėl pajudins. Dėl patikimumo. Ateinančiais metais jam nebus jokių kliūčių! Na, gal jis pats. Nes Avinui bus gana sunku greitai įsisukti į bet kokia veiklą.

Tai yra 2021 m. Paradoksas: Avinas turės neįsivaizduojamai daug privalumų ir galimybių, tačiau klastingas tingumas kartkartėmis paskatins jį atidėti visą veiklą vėlesniam laikui, trumpam trumpam … Ir todėl jis gali tęstis kelias savaites, todėl kad maksimalizmas yra maksimalizmas ir poilsio metu ..

Bet jei Avinas vis tiek imsis veiklos! – ir anksčiau ar vėliau jis imsis, tada traukitės iš kelio. Nuneš. Ir jis pasieks savo tikslą. 2021 m. Būtinai Nepriklausomai nuo covid’ų ir kitų bėdų.

Jautis

Jaučio ženkle 2021 m. Horoskopo žvaigždės žada atverti talentą kaupti sieloje (gerąja prasme). Visus metus vidinis balsas jam šnibždės, kad jis turi padaryti daugiau atsargų ateičiai, taupyti pinigus, kaupti daiktus kažkam reikalingo (nesvarbu ką) ir apskritai – išleisti mažiau ir sutaupyti daugiau. Jis neturės jokių objektyvių priežasčių tokiam taupymui, tiesiog žvaigždės įtikins jį taip elgtis.

Ir tai nėra blogai. Daug blogiau, jei Jautis staiga sugenda ir pradeda nekontroliuojamai leisti pinigus. Ir tai labai įmanoma, nes tas pats maksimalizmas 2021 metais Jaučiuose gali pabusti ne tik kaupiant, bet ir švaistant. O jei taip nutiks, Jautis gali staiga pradėti leisti pinigus tokiu uraganiniu greičiu, kad iššvaistys visas savo pinigų santaupas, iš slėptuvių, daiktus.

Trumpai tariant, jaučiant proporcingumą, 2021 m. Jautis neturės daug draugystės, todėl jam bus sunku išlaikyti pusiausvyrą tarp kaupimo ir švaistymo. Turėsite pasirinkti vieną dalyką: arba rinkti akmenis (pinigų prasme), arba juos barstyti.

Tačiau antrasis variantas taip pat kartais turi prasmę, nes mėtydami pinigus vėjais, mes dažnai įsigyjame kažką daugiau – nepamirštamų prisiminimų. Ir laisvę. Ir tai yra nemažai! .. Nors 2021 m. Jaučiui ir reiktų sukaupti neliečiamų santaupų … Kad ir ką žvaigždės šnabždėtų jam į ausį …

Dvyniai

Ateinančiais 2021 metais žvaigždės žada Dvyniams neregėtą dvasios ir entuziazmo pakilimą. Bet ant kiek tai bus naudinga, klausimas. Faktas yra tas, kad ėmęsi kokio nors didelės veiklos (o 2021 m. Dvyniai dažnai imsis didelių dalykų), tai nėra faktas, kad jie sugebės tai padaryti iki pabaigos.

Ir tai nėra tingumas, priešingai, ateinančiais metais Dvyniai gali netyčia tapti savo pernelyg didelio uolumo auka! Pernelyg didelis užsidegimas ir veržlumas, į kurį juos pakreips horoskopo žvaigždės, Dvyniams gali būti ne pati geriausia paslauga.

Dėl šios priežasties, jei Dvyniai nori pasiekti teigiamų rezultatų 2021 m., Jiems nepakenks kažkaip suvaldyti jų pačių hiperaktyvumą. Geriau pabandyti ramiai susitelkti ties vienu ar keliais dalykais, iš jų išsirinkus perspektyviausius, ir stengtis tai daryti lėtai, kad visko nesugadinti. Šiuo atveju žvaigždės žada Dvyniams gerus rezultatus.

Trumpai tariant, reikaluose jums rodoma nuosaikumas, nuosaikumas ir vėl nuosaikumas – tai yra raktas į jų sėkmę 2021 m. Priešingu atveju geriau visai nesileisti į reikalus. Geriau tada, tik surengti poilsį sau ir kitiems – iš to bus kur kas daugiau naudos.

Vėžys

Vėžiui geriausia 2021 m. bus tai, ką jis pradėjo praėjusiais metais. Čia horoskopo žvaigždės žada jam labai gerus rezultatus – viskas stebėtinai lengvai pajudės išmintais takeliais.. Tai taikoma beveik bet kurioje srityje, nuo verslo ar karjeros sėkmės iki namų ruošos darbų.

Tačiau imtis naujų projektų, nesvarbu, ar tai kelionė į nepažįstamą kurortą, remontas ar pinigų investavimas nepažįstamoje įmonėje, horoskopas jam primygtinai rekomenduoja. 2021 m. ne laikas inovacijoms ir pokyčiams. Tik gerai išbandyti atvejai, tik įprasta situacija! Bet kokie nauji vėžio planai 2021 m. bus pasmerkti, jei ne nesėkmė, tada bent jau daug problemų.

To priežastis yra paprasta – 2021 m. Horoskopo žvaigždės išprovokuos Vėžį tokia bloga savybė kaip neatidumas. Tai reiškia, kad rizika suklysti naujoje veikloje yra maksimali. Tačiau pažįstamoje aplinkoje Vėžys jausis kaip žuvis vandenyje, o gal net – kaip auksinė.

Liūtas

2021 m. Horoskopo žvaigždės rekomenduoja Liūtui nebijoti vėl leisti pinigus draugams ir savo įvaizdžiui. Tai nereiškia, kad Liūtas turi visus metus mesti pinigus į kairę ir į dešinę – visa tai padaryti protingai įmanoma, bet turi būti gražu! Atminkite, kad viskas, ką Liūtas išleidžia 2021 m., Norėdamas pritraukti kitų žmonių simpatijas, jam grįš dvigubai! Ir tai susiję ne tik su pinigais, o teigiamos emocijos, kurias Liūtas dosniai dalinsis su žmonėmis, jam bus naudingos ne mažiau, o gal net ir daugiau.

2021 m. Žvaigždės pataria Liūtui dažniau inicijuoti įvairius malonius renginius, pavyzdžiui, kartu eiti į kiną, rengti vakarėlį ar išvykti iš miesto iškylai. Tuo pačiu metu visai nebūtina kelti sau tikslo, kad stalas būtų gaminamas su įvairiausiais skanėstais ir patiekalais, net jei skanėstų yra nedaug, tačiau jie turi būti išskirtiniai ir būtinai gražiai patiekti.

Tai labai svarbu, nes pagrindinė Liūto sėkmės paslaptis 2021 m. Bus tik draugai – jie jam padės tiek versle, tiek asmeniškai ir, galbūt, ne tik patarimais. Tačiau tie atvejai, kai Liūtas pasikliaus tik savimi ir savo jėgomis, deja, greičiausiai nesibaigs niekuo.

Mergelė

Iš visų Mergelės talentų generolo sugebėjimai bus garbingiausioje vietoje jos horoskope 2021 m. Bent jau visus metus joje reguliariai pabus noras vadovauti ir vadovauti kitiems. Kam ten pabusti! – jis neužmigs.

Ir tai nėra blogai, nes maksimali Mergelės sėkmė 2021 m. gali pasiekti būtent ten, kur reikalingi organizatoriaus talentai. Kitas dalykas yra tai, kad geriau įsakinėti kitiems diskretiškai, veikiant ne tiesiogiai, bet per pagyrimą ir moralinį padrąsinimą. Ar norite, kad žmogus padėtų jums bet kokioje veikloje? Padarykite jam komplimentą, pabrėždami, kad niekas geriau už jį negalės suprasti – po to būkite tikri, kad jis jums nuvers kalnus.

Tačiau tais atvejais, kai nebus kam vadovauti, Mergelė rizikuoja leistis pasroviui taip toli, kad iki metų pabaigos nebaigti atvejai ir projektai papildomai sukaups visą vežimą ir mažą vežimėlį. Na, tai tokie metai, ir vienintelė viltis susitvarkyti su visais šitais krūviais yra draugų pagalba.

Svarstyklės

2021 m. Horoskopo žvaigždės rekomenduoja Svarstyklėms daugiau pailsėti ir pasirūpinti savimi. Ir ne tai, kad Svarstyklės šiais metais pavargs labiau nei įprastai, veikiau priešingai. Tiesiog 2021 m. Žvaigždės Svarstyklėms pridedamos taip, kad jų sėkmė nepriklausys nuo pastangų kiekio. Be to, kuo daugiau Svarstyklės dės pastangų bet kurioje veikloje, tuo daugiau aplink juos kils chaosas.

Bet jei Svarstyklės sugebės subalansuoti save ir savo jausmus, tuo metu, kai leis tekėti savarankiškai pasroviui , sėkmė gali labai nusišypsoti jiems ir tai metų bėgyje bus ne vieną kartą.

Tai nereiškia, kad Svarstyklės gali gulėti ant sofos ir nebekilti iš jos iki kitų Naujųjų metų, paprasčiausiai imdamosi kažkokios veiklos, jos neturėtų bandyti šokinėti per galvas. 2021 m. Svarstyklės viską atliks lengvai ir be spaudimo, arba nesigaus nieko.

Štai kodėl Svarstyklėms geriau nepersistengti, praktiškai įgyvendinant savo reikalus ir planus, o iš pirmo dvejojimo ir paslydimo juos ramiai atidėti geresniems laikams. Geriau šiuo metu būtų gerai pailsėti ar pereiti prie kažko kito. Patikėkite, po gero pailsėjimo ir veikla eis kaip per sviestą.

Skorpionas

2021 m. Skorpionas tiesiogine prasme bus perpildytas energijos ir jėgų, o tai puiku! Ypač jei Skorpionui pavyks nukreipti visą šį galingą potencialą naudinga linkme. Priešingu atveju bus nemalonu švaistyti ją kažkokiomis smulkmenomis. Šiais metais Skorpionas sėkmingai demonstruos kitiems savo daugybę talentų ir lyderio savybių, o tai gali turėti labai teigiamą poveikį jo reikalams ir karjerai.

Bet ginčų ir nesutarimų 2021 m. Reikėtų kategoriškai vengti! Deja, posakis, kad tiesa gimsta ginčuose, švelniai tariant, nėra tiksli – vienintelė ten gimstanti tiesa yra konfliktas. 2021 m. Visi konfliktai žada būti labai gilūs ir skausmingi. Ir tai, kad galų gale Skorpionas sugebės įrodyti kitiems, kad yra teisus, vargu ar apims nemalonias kivirčų pasekmes.

Taigi gerai jiems, šie ginčai. Tegul visi mąsto ir mąsto, kaip jam patinka, tačiau Skorpionui tereikės tyliai likti prie savo nuomonės, sutelkiant dėmesį į savo reikalus ir planus. Tokiu atveju visos horoskopo žvaigždės bus jo pusėje, o sėkmės tikimybė bus jo kišenėje.

Šaulys

Šauliui 2021 m. Horoskopas rodo gerus, ramius metus, nors pats Šaulys šiuo klausimu gali būti kitokios nuomonės. Visus metus jam gali atrodyti, kad įvykiai vystosi kažkaip per lėtai, o kitus labai sunku išjudinti iš vietos ir užkrėsti idėjomis. Tačiau žvaigždės yra taip susiformavusios, kad tikrai bus gana sunku išjudinti žmones, užkrėsti juos bet kokiomis idėjomis.

Tačiau tai geriausia, nes jei Šauliui vis dėlto pavyksta išjudinti aplinkinius, tai nėra faktas, kad tada juos galima greitai nuraminti ! Deja, inercija, būdinga šiems metams, pasireikš skirtingais būdais, įskaitant nesugebėjimą laiku sustabdyti savo emocijų.

Taigi geriausias dalykas, kurį Šaulys gali padaryti 2021 m., Yra ramiai susitelkti į savo reikalus ir planus. Šiais metais, kaip niekada anksčiau, jis turi daug galimybių ramiai ir be nereikalingo krūvio pasiekti sėkmę įvairiose gyvenimo srityse tiek savo karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime.

Tai turėtumėte praleisti laiką, nesinervinti dėl smulkmenų ir nelaukti kitų palaikymo. 2021 m., Vis tiek viskas bus jūsų rankose, ir tiesiog nuodėmė tuo nepasinaudoti!

Ožiaragis

2021 m. Horoskopo žvaigždės Ožiaragiui sako, kad vienintelis žmogus, kuriuo Ožiaragis gali pasikliauti, yra jis pats. Deja, bet 2021 metai jam nėra patys geriausi, metų bėgyje jį erzins ir ves iš kantrybės. Tai susiję ne tik su covid-19 ir kitomis kasdienėmis bėdomis.

Jį kur kas labiau dirgins kitų elgesys, 2021 m. Išsiskiriantis kažkokiu fantastišku sugebėjimu visur aplink juos sukurti chaosą. Visur! Ir metodiškai ir punktualiai Ožiaragiui tai bus visiškai nepakeliama!

Tuo tarpu jūs vis tiek turite su tuo susitaikyti, nes negalėsite pakeisti aplinkinių. Užuot be reikalo susierzinę ir skųsdamiesi, žvaigždės Ožiaragiui pataria susitelkti ties tais klausimais, kur kitų vaidmuo yra sumažintas iki minimumo. Tai geri metai pasirūpinti savo asmeniniais reikalais, išleisti juos studijoms ir saviugdai. Visa tai neabejotinai atneš jam nemažą naudą ateityje.

Na, o jei Ožiaragis vis tiek pasiduoda dirginimui ir išleidžia jausmus, tada, deja, nieko gero neišeis, išskyrus, žinoma, gerą konfliktą. Ar jums to reikia?

Vandenis

2021 m. Horoskopo žvaigždės žada Vandeniui puikių idėjų ir projektų metus. Visais metais jo galvoje bus ankšta įdomiomis idėjomis, o kas ypač vertinga – labai daug jų skirsis ne tik originalumu, bet ir gyliu. Net gali būti, kad šiais metais Vandenis padarys svarbų atradimą, jei ne pasauliniu mastu, bet bent jau sugeba pakeisti savo gyvenimą.

Ir čia turėtumėte būti atsargūs, nes ne visada gerai pakeisti gyvenimą. Faktas yra tas, kad jei kūrybinė Vandenio vaizduotė visus metus bus precedento neturinčiame aukštyje, tai kalbant apie praktiškumą, čia Vandenis aiškiai patirs savo deficitą. 2021 m. Horoskopo žvaigždės jį palenks sklandyti debesyse, dėl ko jo žemiškieji reikalai gali būti šiek tiek sukrėsti.

Taigi, jei Vandenis nori pasiekti apčiuopiamos sėkmės 2021 m., Tai netrukdo jam periodiškai nusileisti iš savo psichinių aukštumų į nuodėmingą žemę. Tada galbūt jo kūrybinė vaizduotė veiks labiau pritaikyta linkme, kuri, be abejonės, užtikrins Vandeniui sėkmę beveik bet kurioje srityje. Šiais metais net pats Edisonas galėjo pavydėti savo išradingumo. Nuodėmė to nepasinaudoti!

Žuvys

Vat jau ką, ką 2021 m. Visokie covid’ai ir karantino apribojimai negalės išjudinti savo rutinos, yra Žuvys! Horoskopo žvaigždės žada, kad visi 2021 metai Žuvyse prabėgs pasyvumo ir atsipalaidavimo ženklu, tačiau ar galima išmušti iš vėžių žmogų, kuris vis tiek nieko nesiekia?

Tačiau Žuvų pasyvumas 2021 m. Žada būti labai teigiamas ir net, kad ir kaip būtų keista, produktyvus. Kur kiti laužys ietis ir galvas, kovodami su likimo ir valdininkų peripetijomis, Žuvys labiau norės ramiai eiti su srautu, lėtai darydamos tai, kas yra jų galioje. Ir dėl to jie turės daugiau laiko.

Taigi raktas į Žuvų sėkmę 2021 m. Yra ramybė ir neskubėjimas. Bet jei gyvenimas ar aplinkiniai vis tiek verčia Žuvis būti aktyviomis, tada nieko gero nebus. Priešingai, kuo aktyvesnės Žuvys, tuo didesnis jų gyvenimo chaosas ir nusivylimas. Net ir paprasčiausių dalykų atveju per didelė Žuvų energija sukels mažas ir dideles bėdas, kurios gali augti kaip salotos.

Taigi, mielos Žuvys, šiais metais jums paskirta ramybė ir lėtumas. Ilsėkis daugiau, malonink save labiau su teigiamomis smulkmenomis – tokiu būdu turėsi kur kas daugiau laiko, nei bandydamas neatsilikti nuo sunkiai įveikiamo laiko, kuris vis tiek paslys

KETURIOS STICHIJŲ GRUPĖS

Ugnis, Žemė, Oras ir Vanduo iš dvylikos astrologinių ženklų
sudaro keturias grupes. Toji „grupinė” kategorija – svarbiausias
faktorius nustatant tarpusavio darną (biologinę ir psichologinę),
kuri laiduoja tvirtus santykius. Žinoma, bet kurie du skirtinguose
ženkluose gimę žmonės gali vienas su kitu patirti seksualinį malonumą.
Tačiau ilgai pažinčiai, jausmui, j o g tu „priklausai” j a m
(jai), o j i s (ji) – tau, geriausia pasirinkti partnerį iš tos grupės, kuriai
priklauso ir j ū sų ženklas. Panagrinėkime kiekvieną šią grupę.

UGNIES STICHIJA
(AVTNAS. T TŪTAS. ŠAULYS)

Ugnies stichija

Pagrindinis šios grupės bruožas – aktyvumas ir beveik neišsenkanti energija.

Šiuos ženklus sieja ugningi, aktyvūs protiniai ir fiziniai procesai, ir j i e nėra taip glaudžiai susiję tarpusavyje, kaip, pavyzdžiui, Vandens ženklai. Net artimiausiuose šių ženklų žmonių santykiuose jaučiasi kažkas panašaus į ambicingumą, familiarumą. Kiekvienas iš jų nori gyventi savarankiškai ir labai retai sutiks paaukoti visą savo gyvenimą kitam žmogui, j e i gu reikės prarasti savo individualybę.

Šioje grupėje galima sutikti daug žmonių, kurie gali ilgam
išsiskirti ir puikiai išsaugoti savo jausmus vienas kitam, bet tuo
pačiu kiekvienas iš jų siekia individualių tikslų. Esminis šios grupės
žmonių devizas – asmeninė nepriklausomybė. Jie ūmūs, karštakošiai,
jų pastangos sutelktos į karjerą bei finansus; j ie nori nuolatos
būti visų dėmesio centre. Ugnies ženklai gali gauti šiokios
tokios naudos iš Žemės grupės praktiškumo.

Seksualinių santykių srityje Ugnies ženklų žmonės priklauso
pačių liepsningi ausiu ir aistringiausių kategorijai; j i e labai agresyvūs,
o emocijose nenužengia labai toli. Visi j i e labai mėgsta
bendrauti. Svarbiausias jų šūkis – gyvenk ir leisk gyventi kitiems.

ŽEMĖS STICHIJA
(OŽTARAGTS. JAUTIS, MERGELĖ)

Žemės stichija

Pagrindinis šių ženklų bruožas – praktiškumas. Juos sieja atsitiktiniai, palyginti pasyvūs emociniai ir fiziniai procesai, bet jų tarpusavio santykiai labai tvirti ir glaudūs. Šių ženklų žmonės susiburia siekti bendrų tikslų.

Kiekvienas iš jų nori rasti partneryje priklausomybę ir pastovumą.
Šioje grupėje mes aptikome porų, kurios sujungia savo
finansinius ir socialinius išteklius tam, kad kartu užkariautų pasaulį.
Jų kasdieniniame gyvenime nebūna emocinių kraštutinumų.
Pagrindinis šios grupės devizas – bendras, kolektyvinis darbas.
Šios grupės žmonės geidulingi, bet, reikui esant, gali tvirtai
kontroliuoti savo aistras. Jie – „žemės druska”. Svarbiausias jų
principas tarpusavio santykių palaikymui – „Ką aš gausiu už tai,
ko tu prašai?”

ORO STICHIJA
(DVYNIAI, SVARSTYKLĖS, VANDENIS)

Oro Stichija

Pagrindinis šios grupės bruožas – intelektas. Šiuos ženklus
sieja lengvi, nevarginantys protiniai ir jausminiai procesai; jų ryšiai
netvirti ir nepastovūs. Lytiniam interesui palaikyti jiems būtina
sutikti tokios pat protinės sandaros žmogų, kad jo intelektas
nenusileistųjų protiniams sugebėjimams. Kiekvienas „Orinukas”
kitame žmoguje mato partnerį, pasirengusį kartu su j u o eksperimentuoti
visose gyvenimo bei veiklos srityse.

Šios grupės žmonėms lengva įgristi. Tarp jų daug savo srities
meistrų – rašytojų, mokytojų, medikų, išradėjų, aktorių, dainininkų,
šokėjų. Šios grupės devizas – intelektas. Visi trys ženklai mėgsta protinį darbą, bet retai j am visiškai pasiaukoja, ypač Dvyniai.
Visi „Orinukai” gali tinkamai naudotis giliais Vandens ženklų
jausmais ir stipriomis emocijomis.

Lytiniuose santykiuose šie trys ženklai yra eksperimentatoriai
ir būtinai išbando viską, kas tik įmanoma; patys sakosi turį
gilius jausmus, bet paprastai j u o s kontroliuoja protas. Ne jų aplinkos
žmonės ir įvykiai jiems atrodo kaip teatro aktoriai ir dekoracijos
nelabai vykusioje pjesėje. Jų šūkis: „Ar tu gali užsimiršti
ir ar padėsi man tai padaryti?”

VANDENS STICHIJA
(VĖŽYS, SKORPIONAS, ŽUVYS)

Vandens stichija

Pagrindinis šios grupės bruožas – emocijos. Šiuos ženklus
sieja aistringi ir gilūs emociniai procesai. Šių žmonių požiūris į
gyvenimą maždaug toks – viskas meilei, o b e j o s visas pasaulis
tegul eina velniop!

„Vandeninukai” dažnai būna sukaustyti asmeniniais įsipareigojimais.
Čia negali būti individualybės – kiekvienas turi būti
visiškai sutapatintas su mylimuoju. Šioje grupėje randame daugiausia
kūrybingų ir nepastovių žmonių. Meilužiai praktiškai
neišskiriami; kiekvienas ieško savo partneryje visiško seksualinio
bei moralinio pasitenkinimo ir atsidavimo.

Visi šie trys ženklai ypatingai aistringi, kartais iki kraštutinumo.
Šios grupės devizas – priklausomybė vienas kitam. Šie žmonės
galėtų pasinaudoti kai kuriais ekstravertiniais „Ugninukų”
bruožais ir Žemės ženklų praktiškumu.

Lytinių santykių srityje j i e yra pamažu įšildomi ir ilgai „rusenantys”;
jų meilės aistra, kartą įpūsta, trunka labai ilgai. Meilės
mene šie žmonės paprastai pasyvūs, bet gali imtis labai aktyvių
veiksmų ir radikalių priemonių norėdami įsigyti kitą meilužį. Jų
šūkis: „Mylėk mane labiau už viską; padaryk taip, kad aš jausčiausi
tau reikalingas!”

ASTROLOGINIAI ZODIAKO ŽENKLŲ PORTRETAI

Avinas
(kovo 21 – balandžio 20)

Avinas Zodiakas
Avinas Zodiakas

Pirmasis pagrindinis ženklas
Pirmasis Zodiako ženklas
Pirmasis Ugnies ženklas
Valdančioji planeta – Marsas
Laimingas skaitmuo – 9 ir visi skaičiai, dalomi iš devynių
Astrologinis simbolis – Avinas
Talismanas – kūjis
Astrologiniai akmenys – deimantas, akvamarinas, ametistas
Astrologinės spalvos – avietinė, raudona, auksinė, geltona
ir visos blizgančios spalvos
Avinas valdo Pirmoji horoskopo Būstą

BENDROJI ASMENYBĖS CHARAKTERISTIKA

Marsas, Avino valdančioji planeta, skatina šio ženklo žmones
aktyviam gyvenimui, aprūpindamas nuolatine neišsenkančia
energija; darydamas juos nenuilstančiais nenuoramomis, žinančiais
savo vertę, trokštančiais pasiekti pačių šlovės aukštumų ir
nuolatos su kažkuo besivaržančiais. Horoskope Avinas užima
pirmąją vietą, tad nenuostabu, kad ir šio ženklo žmonės nori nuolatos
visur pirmauti. Ne veltui tai vienas iš pačių egoistiškiausių
ženklų.

Be to, Avinas – pirmasis Zodiako ugninis ženklas. Tai dar
labiau padidina jo aktyvumą. Marsas daro teigiamą įtaką po šiuo
ženklu gimusiems žmonėms, suteikdamas jiems pasitikėjimo savimi
ir narsos. Skirtingai, negu kitas Marso valdomas ženklas –
Skorpionas, Avinas – tai jaunas bebaimis karys, karštakraujiškai
besiveržiantis į mūšio lauką, netgi jeigu jam trūksta patyrimo. Avino
asmenybei būdingas tam tikras vaikėziškas naivumas, dažnai
atnešantis jam daug nusivylimų savimi ir aplinkiniais. Norėdami,
kad viskas vyktų sklandžiai ir kaip galima greičiau, šie žmonės
labai retai turi užtektinai kantrybės ir dėl to pradėtą darbą dažniausiai
palieka užbaigti k am nors kitam. Karjerą j i e , kaip taisyklė,
pradeda daryti dar net nesuradę savo vietos gyvenime. Avinams
dažnai reikia ramesnių ir praktiškesnių žmonių patarimo.
Dauguma Avinų – idealistai ir nepataisomi romantikai. Beje, šio
ženklo žmonės pernelyg mažai dėmesio kreipia j savo pačių patirtį
arba tiesiog ją užmiršta ir dėl to netgi po eilės įžeidimų ir
nesėkmių išlieka patiklūs ir draugiški. Savo pasirinktoje profesijoje
j ie pasiekia žymių laimėjimų; ypač teatre, kur atsiduria dėmesio
centre ir aplink daug sužavėtų žmonių. Ne veltui po šiuo
ženklu gimė daug garsių kino žvaigždžių.

Avinų charakteryje jaučiamas tam tikras originalumas, lemiantis
jiems sėkmę visuose reikaluose, kurie susiję su tiesioginiu
bendravimu su žmonėmis; tai labai ekstravertiškos asmenybės.
Avinas nėra itin išmintingas ženklas, tačiau labai nuoširdus ir ištikimas.
Avinai labai vertina savo nepriklausomybę ir negalvodami
sutiktų su pasiūlymu patirti kokį nors dar neragautą nuotykį.

Tai – taurūs žmonės; jie negali nepadėti nelaimės ištiktam ar
reikalingam jų pagalbos žmogui. Avinai vyrai ypatingai jaučia
pasibjaurėjimą viskuo, kas nešvanku ir vulgaru. Be to, Avinai nemėgsta,
o ir nemoka slėpti savo emocijų; j i e visuomet atvirai išsako
savo požiūrį į bet ką.

PSICHOSEKSUALINĖ CHARAKTERISTIKA

Avinų aktyvumas pasireiškia ir sekso srityje. Šiuos žmones
galima priskirti „karštakraujų” kategorijai. Bet kadangi jų Ego
niekuomet neleidžia visiškai užsimiršti – netgi pačiame erotinės
aistros įkarštyje, – yra galimybė įsitraukti į tokius santykius, kuriuose
nėra dvasinio pasitenkinimo.

Skirtingai nuo Jaučio ir Skorpiono, mėgstančių gana ilgai
trunkančius lytinius santykius, Avinas tai daro labai greitai; netgi
antrąjį ar trečiąjį kartą jis išlaiko savo aistringumą ir gaivališkumą.
Lytinio akto metu Avinas būna toks skubrus, kad jo partneris
linkęs manyti, jog jis pajunta pasitenkinimą dar iki orgazmo. Šio
ženklo vyrai savo emocijas lytinio akto metu paprastai išreiškia
įvairiais šūksniais ir dejonėmis. O moterys, lytiškai susijaudinusios,
dažniausiai pamiršta išauklėtai ledi būdingą elgseną ir dažniausiai
imasi vyro vaidmens. „Avinai” įpratę bendraudami rodyti
savo iniciatyvą, o ginčuose – netgi agresiją. Toks elgesys jiems
būdingas visur, tame tarpe ir lovoje.

Valdomi Marso šie kariai, ir vyrai, ir moterys patys išsirenka
sau partnerį, o po to jį „atakuoja” – kartais kukliai ir laipsniškai,
o kartais ir be atskiro įspėjimo. Kaip Avinas elgsis to ar kito
lytinio akto metu, negali pasakyti niekas, nes aplamai neįmanoma
nuspėti jo elgesio. Aišku tik viena – jie nori atrodyti agresyvūs,
nori tapti nugalėtojais; o kaip atlieka šį vaidmenį ir kokie
būna jų pastangų rezultatai, priklauso nuo planetų padėties individualiame
kiekvieno Avino horoskope.

NESEKSUALINIAI MANEVRAI

Šioje srityje Avinai, siekdami savo asmeninių tikslų, galima
sakyti, padarė didžiulę pažangą ir aplenkė visus kitus ženklus. Būdami nepataisomi romantikai, jie susikuria tobulybės aureolę
ir dėvi ją tol, kol neįtikina savo dėmesio objekto, jog jie – patys
tikriausi riteriai žvilgančiais šarvais arba mylimiausioji karalienės
rūmų freilina. Iš tiesų šio ženklo žmonės ir asmeniniuose santykiuose
trokšta būti dėmesio centre. Jie virtuoziškai pasirenka
žmones, kurie pritartų jų ketinimams ir palaikytų juos siekiant
užsibrėžto tikslo biznyje arba meilėje.

Būdamas su kuo nors artimuose asmeniniuose santykiuose,
Avinas dažniausiai nejaučia sąžinės graužimo dėl vadinamųjų „nesantuokinių
ryšių”, o jeigu jam dėl to priekaištaujama, absoliučiai
dėl to nesijaudina. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad santykiuose
su artimais ar mylimais žmonėmis Avinai neturi jokių teigiamų
savybių. Paprasčiausiai, žmonės, turintys kokių nors bendrų
ryšių ar reikalų su jais, turi visiškai atsiduoti savotiškai Avinų
„diktatūrai” ir kartais netgi atsisakyti savo tikslų ar siekių, jeigu
šie prieštarauja Avino pasaulėžiūrai ar neatitinka jo interesų. Tačiau
jeigu sugebėsite Avinui įtikti, jis atsidėkos nuoširdžia meile,
naujais nuotykiais bei jausmų ir užsiėmimų įvairove. Kitaip tariant,
nuobodžiauti su juo tikrai neteks. Kaip taisyklė, Avinai labai
rūpinasi materialine šeimos gerove ir mėgsta prabangą, tad
savo meilės ir dėmesio objektus dažnai apdovanoja brangiais drabužiais,
papuošalais ar daiktais.

Paprastai Avinus ne itin žavi perspektyva turėti vaikų, bet,
jeigu jau taip atsitinka, jie tampa jautriais ir rūpestingais tėvais.
Kadangi Avinai labai ilgai išlaiko savo jaunatvišką požiūrį į gyvenimą,
jie puikiausiai sutaria su savo atžalomis, išvengdami tipiškų
kitiems ženklams būdingų tėvų ir vaikų problemų.

KAIP PATENKINTI AVINUS

Suteikite jiems sekso laisvę. Tačiau visų pirma neužmirškite
jų pamaloninti geru žodžiu. Avinai gyvena fizinių jausmų pasaulyje,
t. y. visus pojūčius jie tarsi praleidžia per kūniškų malonumų
prizmę. Jie nepaprastai mėgsta, kuomet lytinio akto metu
jiems kuždami meilūs pagyros žodeliai. Kaip taisyklė, Avinai pripažįsta
sekso įvairovę, dėl to jų tiesiog neįmanoma nustebinti pasiūlius, tarkime, jūsų požiūriu nenormalią arba nepadorią pozą ar lytinio akto formą.

Avinų vyrai ir žmonos visuomet turi būti švarūs ir tvarkingi.
Kvepalai, šilkinė pižama, neįprastos trumpikės ar naktinis peniuaras
tikrai padidins jūsų patrauklumą mylimam Avinui. Švelni šviesa
ir rami muzika nepaprastai juos sujaudina, tad negulkite su Avinu
į lovą anksti vakare, nes neišsenkanti jo energija po to prabus
dar ne kartą ir jums teks likusią nakties dalį klausyti taip įr nespėjusio
pasitenkinti meilužio niurzgėjimo. Primename dar kartą: Avinas praktiškai neišsenkantis lytinės energijos šaltinis ir iš savo partnerių reikalauja to paties.

TEIGIAMI BRUOŽAI

Tai išties žavus ženklas. Bet kuris Avinas – ar vyras, ar moteris, sugeba būti pačiu tikriausiu draugu. Jie atjaučia, rūpinasi
ir nori, kad jų rūpestis būtų pastebėtas; jie niekuomet neužmiršta
pasveikinti su gimimo diena ir labai dažnai „šiaip sau” dovanoja
gėles. Nelaimės ar asmeninės tragedijos momentu jie kaipmat atsiranda
šalia – tvirtas petys, į kurį galima atsiremti ir pasiguosti.
Tai iš tiesų taurūs žmonės, bebaimiai kariai ir gal kiek naivoki,
bet nuoširdūs herojai – svajotojai.

NEIGIAMI BRUOŽAI

Nesilpnėjanti valdančiosios planetos – Marso – įtaka neigiamai
veikia visus Avinus, skatina juos švaistyti savo pastangas ir
energiją bei neįvertinti savo galimybių. Juk būtent Avinas – klasikinis
Stefano Lekoko Lošinsvero pavyzdys (šis žmogus užšoko
ant arklio ir nujojo iškart visomis kryptimis, – vert.).

Avinai pernelyg karštakošiai. Prieš padarant svarbų sprendimą
ar poelgį, jiems būtina suskaičiuoti iki dešimties, o po to
viską pradėti iš pradžių. Taip pat šie žmonės vengia pažvelgti savo
vidun. Jiems tikrai nepakenktų bent retkarčiais „pasiknaisioti”
savo sielos užkaboriuose.

Pagrindinis astrologų patarimas visiems Avinams: kaip velnias
kryžiaus bijokite esminio savo trūkumo – egocentrizmo! Kontroliuokite pernelyg didelį savo išdidumą ir garbėtroškiškumą! Įpraskite
užbaigti tai, ką pradėjote. Savo asmeniniuose santykiuose
išmokite už meilę ir prieraišumą atsidėkoti ne vien materialiniais
dalykais. Bet svarbiausia – leiskite savo mylimiesiems išlikti pačiais
savimi išsaugant savo siekius, interesus bei originalumą.

TINKAMIAUSI PARTNERIAI

Iki 29,5 metų tinkamiausių seksualinių partnerių Avinams
reikia ieškoti tarp po Liūto ir Šaulio ženklais gimusių žmonių.
Visa ši trijulė – Ugniniai ženklai, ir iki tokio amžiaus j i e didžiausi
nenuoramos. Peržengę 29,5 metų ribą Avinai palaipsniui tampa
sėslesni, ne tokie karštakošiai ir kur kas praktiškesni. Tuo metu
jie labiausiai sutinka su Jaučio ir Mergelės ženklais. Šie du Žemės
ženklai pasižymi dideliu praktiškumu – o šio bruožo, kaip j a u
buvo minėta, Avinams ypač trūksta. Po 29,5 metų Avinai tampa
nebe tokie ekscentriški – jie visiškai atsiduoda meilei ir seksui ir
savo energiją nukreipia gerovės didinimo linkme.

Sulaukę 41,5 metų (tai – pusė Urano ciklo) Avinai privalo
ypač dėmesingai save kontroliuoti, nes stipriau pasireiškia neigiami
jų būdo bruožai (pavyzdžiui, nemokėjimas užbaigti pradėtų
darbų). Šiuo savo gyvenimo laikotarpiu jie labiausiai dera su
Svarstyklėmis (jautriu, išmintingu ženklu) ir Dvyniais (taip pat
intelektualiu ženklu).

IŠTIKIMUMAS

Jaunystėje – nelabai. Nuo 18 iki 22 metų Avinai kaip niekas
kitas trokšta nuotykių ir malonumų. Santuokoje – puiku, bet su
sąlyga, kad abu sutuoktiniai dės vienodas pastangas norėdami pasiekti
kokį nors bendrą tikslą. Avinui palankiausias laikotarpis
įvairiems malonumams, aštriems pojūčiams, meilės nuotykiams
bei seksualiniam suderinamumui su išsirinktu partneriu – iki 29,5
metų; be abejo, jeigu jis iki to laiko nebus priverstas vesti arba
neįstos į vienuolyną. Po 29,5 metų tvirtų šeimyninių ryšių tikimybė
žymiai padidėja.

ASTROLOGO KLAUSIMAI AVINAMS

Kodėl jūs neišmokstate kontroliuoti savo vidinio „Aš”? Aplinkiniai
tai puikiai pastebi ir jūsų silpnybes panaudoja prieš jus
pačius. Juk iš tiesų save jūs matote kitomis akimis – aplinkinių
akimis…

Kodėl vengiate konfrontacijos su pačiu savimi? Jūs paprasčiausiai
nesuvokiate, kad tik „praryjate” eilinę nuoskaudą taip pat,
kaip ir savo paties trūkumus, o juk vėliau jums vėl teks su tuo
susidurti, tik jau kitomis sąlygomis.

Kodėl jūs visuomet norite tapti nugalėtoju?
Ir pagaliau, kodėl žvaigždės lėmė, kad jūs būtumėte šitoks(-
ia) patrauklus(-i) ir viliojantis(-i)?