3 meilės burtai

3 meilės burtai
3 meilės burtai
 1. Meilės žiedas:
  Paimk tris žiedlapius raudonos rožės,
  Juos į vandenį mesk prieš saulės nusileidimą.
  Tyliai pasakyk savo mylimojo vardą,
  Ir meilės bangos pasieks jo širdį.
 2. Širdies šauksmas:
  Surask du kartus lankytą ąžuolą,
  Prie jo kamieno palik meilės laišką,
  Ąžuolas perduos tavo jausmus per savo šaknis,
  Ir meilės žinia pasieks mylimąjį sapne.
 3. Amžinos meilės ugnis:
  Naktį, kai mėnulis pilnas ir šviesus,
  Sukurk ratą iš septynių baltų žvakių,
  Kiekvieną žvakę uždegti turi su vilties mintimi,
  Ir amžinos meilės liepsna sušils abiejų širdis.

Šie burtai yra dalis folkloro ir tradicijų, o jų veiksmingumas priklauso nuo asmeninio tikėjimo ir požiūrio į pasaulį. Jie atspindi senovės lietuvių gyvenimo būdą ir santykį su gamta, taip pat žmogaus troškimą rasti meilę ir laimę.

Lietuvos liaudies burtai

Lietuvos liaudies burtai yra įdomi ir paslaptinga kultūros dalis, kurioje persipina senovės tradicijos ir tikėjimai. Štai keletas meilės burtų:

Lietuvos liaudies burtai
 1. Mėnulio šviesos burtas: Senovėje buvo tikima, kad pilnaties metu atliktas ritualas gali padėti surasti tikrąją meilę. Reikėdavo naktį išeiti į lauką, žiūrėti į pilnatį ir tarti norą.
 2. Ryto rasos burtas: Ankstyvą rytą, kai ant žolės dar matosi rasa, reikėdavo plika koja žengti per rasotą pievą ir galvoti apie savo mylimąjį, kad jausmai taptų stipresni.
 3. Liepų žiedų burtas: Liepos mėnesį, kai liepos žydi, reikėdavo surinkti žiedų, džiovinti juos ir laikyti po pagalve, kad sapnuose pasirodytų būsimasis išrinktasis.
 4. Žiedų keitimo burtas: Senovės lietuviai tikėjo, kad du žmonės, apsikeitę žiedais, sujungs savo likimus. Žiedas turėjo būti padarytas iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medžio arba augalo.
 5. Vandens burtas: Ant ežero ar upės kranto reikėdavo palikti dovaną gamtai, paprastai – duonos ar pieno, ir paprašyti vandens dvasių padėti rasti meilę.
 6. Svajonių burtas: Prieš miegą reikėdavo užrašyti savo norą ant popieriaus lapo, sudėti jį į mažą indelį ir palikti po lova, kad svajonės išsipildytų.
 7. Pirmojo pavasario žiedo burtas: Pavasarį, pamačius pirmąjį žydintį augalą, reikėdavo jį nuplėšti ir paslėpti, kad meilė būtų pirmoji ir stipriausia.
 8. Žvaigždės kritimo burtas: Matant krintančią žvaigždę, reikėdavo greitai sugalvoti norą, susijusį su meile, ir jis turėjo išsipildyti.
 9. Pievų gėlių burtas: Surinkus įvairiaspieves gėles ir sudėjus jas į vandenį, reikėdavo stebėti, kuri gėlė ilgiausiai išliks žydi, ir ji simbolizuos stipriausią meilę.
 10. Ugnies burtas: Per Jonines ar kitą šventę, šokant aplink laužą, reikėdavo mesti į ugnį simbolinį daiktą, atstovaujantį meilei, ir tai turėjo pritraukti tikrąją meilę.

Šie burtai yra dalis folkloro ir tradicijų, o jų veiksmingumas priklauso nuo asmeninio tikėjimo ir požiūrio į pasaulį. Jie atspindi senovės lietuvių gyvenimo būdą ir santykį su gamta, taip pat žmogaus troškimą rasti meilę ir laimę.

BURTAI. Kaip pritraukti meilę užkalbėjimai ir ritualai

meilės burtai
meilės burtai

Pažadame – ne visi užkalbėjimai ir magiški veiksmai bus suprantami tiems, kas juos netyčia stebės. Bet jeigu tai padės jums rasti laimę, gal verta paburti?

Tiesa, su magija juokauti nedera. Iš čia pateikiamų užkalbėjimų ir ritualų nė vienas nėra toks, kad blogai paveiktų kito asmens energetiką. Bent jau taip tikina senolių išmintis. Taigi linkime jums sėkmės, kad pritrauktumėte meilę ir mylimąjį į savo gyvenimą! Atminkite – užkalbėjimai veikia tik malonėje, skleidžiant geras bangas, o ne siekiant atkeršyti! Svarbiausia – labai norėti ir tikėti. Ypač, kai belsite šlepetėmis į grindis 🙂

Burtas su veidrodžiu ir žvake

Šis burtas padės sukelti patinkančio vyro susidomėjimą jumis; gal netgi gims meilė? Reikės stalinio veidrodžio ir baltos vaškinės žvakės. Ritualas atliekamas naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (šį laikotarpį globoja šeimos ir santuokos dvasios), visiškoje vienumoje.

Veidrodį pastatyk ant stalo, kad gerai matytum savo atvaizdą. Prieš veidrodį pastatyk uždegtą žvakę (tik degtukais!) ir, žvelgdama į savo atvaizdą, tark šiuos žodžius:

„Kaip dabar aš ne viena, taip ir toliau ne viena būsiu, dvigubą jėgą pažadinsiu, kerus padvigubinsiu, ir Dievo tarnas (tark vyro vardą) bus su manimi. Išlaisvinsiu jį nuo skausmo ir vargų, jis bus laimingas su manim kartu. Mano moteriškoji ir vaisingumo jėga atliks savo darbą. Niekas jai nesutrukdys, laimės mano nesužlugdys“.

Tada žvakę užpūsk, suvyniok į skepetaitę ir paslėpk.

Burtas su obuoliu

Obuolys ir Ieva, obuolys ir Snieguolė… Yra tos magijos šiame vaisiuje. Ritualas padės ateiti meilei į tavo gyvenimą. Reikės prinokusio obuolio, siūlo ir peilio. Perpjauk vaisių pusiau, išpjauk sėklides iš kiekvienos puselės. Vidurius su sėklomis paberk paukščiams, o į atsiradusias duobutes įdėk raštelį su užkalbamo vyro vardu, tardama:

„Kaip šis obuolys džiūsta ant saulės, taip dėl manęs tegu džiūsta Dievo tarnas (ištark patinkančio vyro vardą)“.

Obuolio puses suglausk ir apvyniok siūlu. Obuolį pakabink ant saulės, kur jo niekas neras ir nepamatys. Kai tik obuolys ims vysti, užkalbėjimo galia pradės augti, ir geidžiamas asmuo artės link tavęs.

Supaprastintas variantas. Paimk raudoną obuolį, perpjauk pusiau ir įdėk raštelį: „Kaip tu, raudonas obuoly, džiūsi, taip džius dėl manęs (tavo vardas) ir mano mylimojo (vyro vardas) širdis“.

Obuolio puseles sutvirtink (tiks ir mediniai dantų krapštukai) ir paslėpk nuošalioje sausoje vietoje. Užkalbėjimas veikia labai greitai.

Burtas meilei, grožiui ir harmonijai

Ant popieriaus lapelio užrašyk užkalbėjimą: TRIADNA – VOLOS – TON GEA – OKO – TRO – VISTA DIA – LOTTA – NIK – OKAT KRIA – OKNAT – VIA – LON

Žemiau parašyk tuos pačius žodžius iš galo: NOL – AIV – TANKO – AIRK TAKO – KIN – ATTOL – AID ATSIV – ORT – OKO – AEG NOT – SOLOV – ANDAIRT

Tada 3 kartus garsiai perskaityk pirmąjį teksto variantą, o paskui 3 kartus – antrąjį. Sulankstyk lapelį, kad galėtų tilpti delne, perrišk raudonu siūlu arba juostele. Pakišk lapelį po savo pagalve 6 dienoms, o 7-tą užkask po žeme, kalbėdama: „Tegu auga užauga meilė man, mano meilė ir meilė ateinanti“, – ir nueik neatsigręždama.

inf šaltinis:delfi.lt

Kaip pritraukti meilę – užkalbėjimai ir ritualai

meilės burtai
meilės burtai

Tiems, kam yra tekę patirti nelaimingą meilę, tikriausiai pažįstamas jausmas, kad be mylimo žmogaus griūva visas pasaulis. Gyvenimas be mylimojo atrodo toks pat vertingas kaip pagaliukas, likęs nuo suvalgytų ledų. Tada, kai negelbėja įprasti metodai, padėti gali nebent magija ir burtai.

Plaukų gėrimas

Užtvirtinti jo pasirinkimą galima taip: 3 jo ir savo plaukus pamerkti į spiritą, padegti ir duoti išgerti.

Sudegintos mintys

Įdėk vaikino nuotrauką į perlenktą popieriaus lapą. Tą lapą turi laikyti ant kairio delno, o dešinę ranką laikyk virš lapo ir suk ratu delnu žemyn pagal laikrodžio rodyklę, tai daryk pašnibždom tardama: “Būk su manim”. Viską atlik užsimerkusi ir susikaupusi.

Po to nuotrauką pasikišk po pagalve, o popieriaus lapą, kuriame buvo nuotrauka sudegink. Vidurnaktį tuos pelenus išbarstyk visom 4 pasaulio kryptim. Netrukus prisipažins mylįs.

Pinigėlis

Anksčiau mergina į bernelio, į kurį įsispokso, rūbus įsiūdavo slaptą pinigą. Tas, kuriam pinigą įsiuvo, nuo tos merginos jau nebeatsitrauks.

Telepatinė šluota

Norėdama susigrąžinti mylimąjį, penktadienio vakarą, prieš nusileidžiant saulei arba rytą prieš jai patekant, įstatyk šluotą (ji turi būti iš vytelių) į dubenį. Pildama ant jos vandenį, sakyk: “Kaip nuo šios šluotos nubėga vanduo, taip nuo mano mylimojo nubėga nemeilė man”. Ritualą atlikti 3 dienas iš eilės. 3 dieną tuo vandeniu nusiprausk, mintyse kartok “Mes vėl būsim kartu, Tavo širdy neliko vietos kitai”.

Aguonų sapnai

Jei nori pamatyti, kas bus tavo išrinktasis, prieš eidama miegoti po pagalve pasidėk aguonų. Tada mylimąjį susapnuosi.

Pranašingos žvakės

Sugalvok norą. Uždek tris žvakes, turėdama galvoje, kad pirma žvakė reiškia 1 mėnesį, antroji – 2 mėnesius, trečioji – 3. Paskutinė užgesus žvakė ir išpranašaus, kada tavo norai išsipildys.

Žiūrėdama į žvakės liepsną ištark gerbėjų vardus. Liepsna padidės ir taps ryški ištarus labiausiai tave mylinčio asmens vardą.

Vaško atsakymai

Jei žvakės liepsna kibirkščiuoja, išgirsi gerų naujienų iš tos pusės, iš kurios sklinda kibirkštys. Jei vaškas nutekėjęs dešinėje žvakės pusėje- geros žinios iš vyro. Jei kairėje – iš moters. Jos ar jo inicialus galima rasti tarp vaško burbuliukų.

Taip ir Ne

Uždek žvakę, mintyse klausdama – Taip ar Ne. Jei vaškas nulašės ir susikaups dešinėje žvakės pusėje – atsakymas Taip. Jei kairėje – atsakymas Ne.

Meilė – lyg adatos

Ant stalo padėk lėkštelę ir įmesk į ją 21 adatą. Labai lėtai iš ąsočio pilk vandenį. Adatos ims judėti. Dvi susikryžiavusios adatos reiškia, kad turi gerbėją. Kiek susikryžiavusių adatų, tiek turi ir potencialių mylimųjų.

Plūduriuojantys vardai

Sukarpyk kartono lapą į 26 stačiakampius ir ant kiekvieno užrašyk po vieną iš 26 abėcėlės raidžių. Užverstus sudėk į dubenį ir prieš einant miegoti pripilk vandens. Ryte žiūrėk į atsivertusias raides jos atskleis inicialus ar būsimo mylimojo vardą.

Obuolio burtai

Per pilnatį, prieš eidamos miegot, paimkite obuolį ir perpjaukite pusiau. O į jo vidų įdėkite savo mylimojo nuotrauką ir, suglaudusios obuolio skilteles su nuotrauka, palikite stovėti nakčiai. Artimiausiu metu jis turėtų būti jūsų.

Būk su manimi

nuorauka
nuorauka

Įdėk vaikino nuotrauką į perlenktą popieriaus lapą. Tą lapą turi laikyti
ant kairio delno, o dešinę ranką laikyk virš lapo ir sukti ratu delnu žemyn pagal laikrodžio rodyklę, tai daryk pašnibždom tardama „Būk su
manim” užsimerkusi ir susikaupusi. Po to nuotrauką pasikišk po pagalve, o
popieriaus lapą kuriame buvo nuotrauka sudegink. Vidurnaktį tuos pelenus
išbarstyk visom 4 pasaulio kryptim. Po kiek laiko vaikinas prisipažins
mylįs

Meilės burtai prisikviesti antrąją pusę

žvakė
žvakė

Burtas prisikviesti savo antrąją pusę. Reikės rožinės žvakės, karklo
lazdelės, 3 popierinių juostelių (raudonos,žalios ir baltos spalvos)
Penktadienio vakarą per priešpilnį, mintyse susikurk mylimojo paveikslą
(tokį, kokį norėtum sutikti) išvaizdą ir jo būdo savybes. Sugalvok
magišką vardą ir jį išraižyk lazdele ant žvakės. Tą patį vardą užrašyk
ant popieriaus juostelės ir apipinti kitomis 3 juostelėm. Visą laiką
mintyse turėk mylimąjį.
Žvakę,juosteles ir lazdelę padėk taip,kad apšviestų mėnulis ir
paprašyk,kad palaimintų ir padėtų išsipildyti svajonei. Perskaityk
užrašą ant žvakės ir ją uždek, susikoncentruok ties žvakės liepsna ir įsivaizduok save kartu su svajonių vaikinu. Lazdelę apjuosk pagal
laikrodžio rodyklę supintom juostelėm. Stebėk kaip tirpsta žvakėje įrašytas vardas. Ištirpusiu vašku kiekvienos juostelės galą prilipinti
prie lazdelės. Eidama miegot pasidėk ją šalia,ryta juosteles nuklijuok
nuo lazdelės ir pažiūrėk į šalis.

Meilės burtai

Meilės burtai
Meilės burtai

Myli ar ne?
Jei labai nori sužinoti ar tave myli vaikinas (mergina), kuris(-i) tau patinka, tai paimk baltą lapą popieriaus ir užsimerkęs(-usi) 50 kartų parašyk jo (jos) vardą. Kai baigsi, atsimerk ir pažiūrėk į lapą. Jei raštas gražus ir žodžiai nesikerta – jis (ji) tave myli. Jei ne – nemyli.

Ar aplankys meilė?
Paimk į saują smulkių daiktų (degtukų, žirnių, pupelių, saldainių ar sausainukų) ir skaičiuok, kiek paėmei. Jei išėjo porinis (lyginis) skaičius, ateinančiais metais ištekėsi arba su kažkuo draugausi. Jei neporinis – teks ilgiau palaukti.
Pirmoji mylimojo vardo raidė
Tau reikės kiaušinio. Į indą įmušk kiaušinį ir žiūrėk į jo išsidėstymą. Pamatei raidę? Tada ši raidė ir bus tavo mylimojo pirmoji vardo raidė.

Koks bus mylimojo(-sios) vardas?
Reikia kepurės ir lapelių (lapelių reikia tiek, kiek žinai vardų). Ant lapelių užrašyk visus vardus ir trauk vieną lapelį. Kokį ištraukei, toks ir bus mylimojo ar mylimosios vardas.

Susapnuotas mylimasis
Nuo pirmadienio nakties iki sekmadienio nakties (t.y savaite) suskaičiuok po 7 žvaigždes. O sekmadienio naktį susapnuosi tą, kam tu patinki ar kas tave myli.

Amžinai kartu
Su druska padarykite ratą, įdėkite mylimojo nuotrauką ir pati atsisėskite. Sėdėdama galvokite apie jį ir, kad jūs visada busite kartu. Tada sušluokite druską ir išbarstykite ant žolės. Tinka ne tik druska, bet ir žemės.

Kaip prisivilioti?
Per pilnatį, prieš eidamos miegot, paimkite obuolį ir perpjaukite ji pusiau. O į jo vidų įdėkite savo mylimojo nuotrauką ir, suglaudę obuolio skilteles su nuotrauka, palikite stovėti nakčiai. Artimiausiu metu jis turėtų būti jūsų!

Myli ar ne?
Tau reikės šaukšto, stikliuko ir stiklinės. Ant stiklinės padėk šaukštą taip, kad kitas jo galas būtų ant stikliuko, t.y. taip, kad būtų nuolydis. Su kitu šaukštu pilk vandenį, kad bėgtų per šaukštą. Jei nubėgs nors kiek vandens į stikliuką, vadinasi jūsų mylimasis jus myli. Jei neįbėga – nemyli.

Bijūnai
Reikia susirasti savo ir savo mylimojo/osios nuotraukas bei paveikslėlį su dviem (būtinai) bijūnų žiedais. Ant tų žiedų užklijuoti nuotraukas ir laukti meilės.

Noriu juos išskirti
Pasiimkite lapelį ir užrašykite jums patinkančio vaikino vardą ir jūsų priešės, kuri nuviliojo vaikiną, vardą. Kai pamatysite ryškią žvaigždę, išeikite į lauką arba į balkoną ir sakykite šiuos žodžius: “Aš išskirti juos galiu. Noriu, kad mylėtų jis, tiktai mane. Noriu, kad kentėtu priešė mana… bet dar skaudžiau, nei aš. Ir tada suplėšykite lapelį ir išmeskite pro langą ar pro balkoną.
P.S. Geriau leiskite būti jiems laimingiems, nes lemtis gali atsisukti į jus ir jums niekad niekad nebesiseks meilėje.

Kaip jį užvaldyti?
Jei nori, kad jis tave mylėtų amžinai ar trokšti sulaukti nusižiūrėto vyriškio dėmesio, paslapčia apsuk savo plauką aplink jo drabužio sagą.

Mano būsimasis
Paimk lapą ir iškirpk 12 vienodo dydžio lapelių. Ant jų surašyk vaikinų vardus ir susuk. Padėk visus po pagalve ir prieš užmiegant pagalvok apie kiekvieną iš jų. Ryte, iškart atsibudusi, vieną lapelį išsitrauk. Užrašas tau parodys, kuria linkme eiti.

Mylimojo portretas
Nusipiešk mylimojo portretą ir pasikabink ant sienos, tada jis tavimi susidomės.

Ką tikrai myli?
Jei esi įsimylėjęs (-us) daugiau merginų (vaikinų) ir nežinai kurią (-į) išsirinkti, kuri (-is) tau skirta (-as), tada:
pasiimk raudoną lapą popieriaus, iškirpk širdies formą ir visaip išdėstyk jų vardus. Bet vidury įrašyk “xxx”. Užsirišk raištį ant akių. Nieko nematai? Jei ne, tada gerai. Pasiimk adatą (aišku ne užrištom akim) ir durk į popierinę širdį. Į kokį vardą įdūrei, tai tas (ta) – yra tikroji tavo meilė. Jei įdūrei į “xxx”, vadinasi tau skirto žmogaus dar nepažįsti

Sužinok, kas tave myli
Vakare suskaičiuokite septynias žvaigždes ir sakykite:
septynios žvaigždutės, o aš tik viena. Pasakykite man kas myli mane?
Tada susapnuosite tą žmogų, kuris jus myli.

Draugystės burtas
Jei susipykai su drauge ar draugu, tai reikia pasiimti žalią popierių, žalią siūlą, žalią daiktą ir žalią žvakę. Žvakę užsidegti ir pastatyti ant žalio popieriaus. Žalioje žvakėje sudeginti žalią siūlą kartojant žmogaus, su kuriuo susipykai, vardą. Tris dienas žalią žvakę slėpti prie lovos kiekvieną vakarą kartojant:

 • draugystė grįš
 • mes būsim draugai
 • amžini draugai
  Taip po tų trijų dienų jūs vėl tapsite gerais draugais.