3 meilės burtai

3 meilės burtai
3 meilės burtai
 1. Meilės žiedas:
  Paimk tris žiedlapius raudonos rožės,
  Juos į vandenį mesk prieš saulės nusileidimą.
  Tyliai pasakyk savo mylimojo vardą,
  Ir meilės bangos pasieks jo širdį.
 2. Širdies šauksmas:
  Surask du kartus lankytą ąžuolą,
  Prie jo kamieno palik meilės laišką,
  Ąžuolas perduos tavo jausmus per savo šaknis,
  Ir meilės žinia pasieks mylimąjį sapne.
 3. Amžinos meilės ugnis:
  Naktį, kai mėnulis pilnas ir šviesus,
  Sukurk ratą iš septynių baltų žvakių,
  Kiekvieną žvakę uždegti turi su vilties mintimi,
  Ir amžinos meilės liepsna sušils abiejų širdis.

Šie burtai yra dalis folkloro ir tradicijų, o jų veiksmingumas priklauso nuo asmeninio tikėjimo ir požiūrio į pasaulį. Jie atspindi senovės lietuvių gyvenimo būdą ir santykį su gamta, taip pat žmogaus troškimą rasti meilę ir laimę.

BURTAI. Kaip pritraukti meilę užkalbėjimai ir ritualai

meilės burtai
meilės burtai

Pažadame – ne visi užkalbėjimai ir magiški veiksmai bus suprantami tiems, kas juos netyčia stebės. Bet jeigu tai padės jums rasti laimę, gal verta paburti?

Tiesa, su magija juokauti nedera. Iš čia pateikiamų užkalbėjimų ir ritualų nė vienas nėra toks, kad blogai paveiktų kito asmens energetiką. Bent jau taip tikina senolių išmintis. Taigi linkime jums sėkmės, kad pritrauktumėte meilę ir mylimąjį į savo gyvenimą! Atminkite – užkalbėjimai veikia tik malonėje, skleidžiant geras bangas, o ne siekiant atkeršyti! Svarbiausia – labai norėti ir tikėti. Ypač, kai belsite šlepetėmis į grindis 🙂

Burtas su veidrodžiu ir žvake

Šis burtas padės sukelti patinkančio vyro susidomėjimą jumis; gal netgi gims meilė? Reikės stalinio veidrodžio ir baltos vaškinės žvakės. Ritualas atliekamas naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (šį laikotarpį globoja šeimos ir santuokos dvasios), visiškoje vienumoje.

Veidrodį pastatyk ant stalo, kad gerai matytum savo atvaizdą. Prieš veidrodį pastatyk uždegtą žvakę (tik degtukais!) ir, žvelgdama į savo atvaizdą, tark šiuos žodžius:

„Kaip dabar aš ne viena, taip ir toliau ne viena būsiu, dvigubą jėgą pažadinsiu, kerus padvigubinsiu, ir Dievo tarnas (tark vyro vardą) bus su manimi. Išlaisvinsiu jį nuo skausmo ir vargų, jis bus laimingas su manim kartu. Mano moteriškoji ir vaisingumo jėga atliks savo darbą. Niekas jai nesutrukdys, laimės mano nesužlugdys“.

Tada žvakę užpūsk, suvyniok į skepetaitę ir paslėpk.

Burtas su obuoliu

Obuolys ir Ieva, obuolys ir Snieguolė… Yra tos magijos šiame vaisiuje. Ritualas padės ateiti meilei į tavo gyvenimą. Reikės prinokusio obuolio, siūlo ir peilio. Perpjauk vaisių pusiau, išpjauk sėklides iš kiekvienos puselės. Vidurius su sėklomis paberk paukščiams, o į atsiradusias duobutes įdėk raštelį su užkalbamo vyro vardu, tardama:

„Kaip šis obuolys džiūsta ant saulės, taip dėl manęs tegu džiūsta Dievo tarnas (ištark patinkančio vyro vardą)“.

Obuolio puses suglausk ir apvyniok siūlu. Obuolį pakabink ant saulės, kur jo niekas neras ir nepamatys. Kai tik obuolys ims vysti, užkalbėjimo galia pradės augti, ir geidžiamas asmuo artės link tavęs.

Supaprastintas variantas. Paimk raudoną obuolį, perpjauk pusiau ir įdėk raštelį: „Kaip tu, raudonas obuoly, džiūsi, taip džius dėl manęs (tavo vardas) ir mano mylimojo (vyro vardas) širdis“.

Obuolio puseles sutvirtink (tiks ir mediniai dantų krapštukai) ir paslėpk nuošalioje sausoje vietoje. Užkalbėjimas veikia labai greitai.

Burtas meilei, grožiui ir harmonijai

Ant popieriaus lapelio užrašyk užkalbėjimą: TRIADNA – VOLOS – TON GEA – OKO – TRO – VISTA DIA – LOTTA – NIK – OKAT KRIA – OKNAT – VIA – LON

Žemiau parašyk tuos pačius žodžius iš galo: NOL – AIV – TANKO – AIRK TAKO – KIN – ATTOL – AID ATSIV – ORT – OKO – AEG NOT – SOLOV – ANDAIRT

Tada 3 kartus garsiai perskaityk pirmąjį teksto variantą, o paskui 3 kartus – antrąjį. Sulankstyk lapelį, kad galėtų tilpti delne, perrišk raudonu siūlu arba juostele. Pakišk lapelį po savo pagalve 6 dienoms, o 7-tą užkask po žeme, kalbėdama: „Tegu auga užauga meilė man, mano meilė ir meilė ateinanti“, – ir nueik neatsigręždama.

inf šaltinis:delfi.lt

Kaip pritraukti meilę – užkalbėjimai ir ritualai

meilės burtai
meilės burtai

Tiems, kam yra tekę patirti nelaimingą meilę, tikriausiai pažįstamas jausmas, kad be mylimo žmogaus griūva visas pasaulis. Gyvenimas be mylimojo atrodo toks pat vertingas kaip pagaliukas, likęs nuo suvalgytų ledų. Tada, kai negelbėja įprasti metodai, padėti gali nebent magija ir burtai.

Plaukų gėrimas

Užtvirtinti jo pasirinkimą galima taip: 3 jo ir savo plaukus pamerkti į spiritą, padegti ir duoti išgerti.

Sudegintos mintys

Įdėk vaikino nuotrauką į perlenktą popieriaus lapą. Tą lapą turi laikyti ant kairio delno, o dešinę ranką laikyk virš lapo ir suk ratu delnu žemyn pagal laikrodžio rodyklę, tai daryk pašnibždom tardama: “Būk su manim”. Viską atlik užsimerkusi ir susikaupusi.

Po to nuotrauką pasikišk po pagalve, o popieriaus lapą, kuriame buvo nuotrauka sudegink. Vidurnaktį tuos pelenus išbarstyk visom 4 pasaulio kryptim. Netrukus prisipažins mylįs.

Pinigėlis

Anksčiau mergina į bernelio, į kurį įsispokso, rūbus įsiūdavo slaptą pinigą. Tas, kuriam pinigą įsiuvo, nuo tos merginos jau nebeatsitrauks.

Telepatinė šluota

Norėdama susigrąžinti mylimąjį, penktadienio vakarą, prieš nusileidžiant saulei arba rytą prieš jai patekant, įstatyk šluotą (ji turi būti iš vytelių) į dubenį. Pildama ant jos vandenį, sakyk: “Kaip nuo šios šluotos nubėga vanduo, taip nuo mano mylimojo nubėga nemeilė man”. Ritualą atlikti 3 dienas iš eilės. 3 dieną tuo vandeniu nusiprausk, mintyse kartok “Mes vėl būsim kartu, Tavo širdy neliko vietos kitai”.

Aguonų sapnai

Jei nori pamatyti, kas bus tavo išrinktasis, prieš eidama miegoti po pagalve pasidėk aguonų. Tada mylimąjį susapnuosi.

Pranašingos žvakės

Sugalvok norą. Uždek tris žvakes, turėdama galvoje, kad pirma žvakė reiškia 1 mėnesį, antroji – 2 mėnesius, trečioji – 3. Paskutinė užgesus žvakė ir išpranašaus, kada tavo norai išsipildys.

Žiūrėdama į žvakės liepsną ištark gerbėjų vardus. Liepsna padidės ir taps ryški ištarus labiausiai tave mylinčio asmens vardą.

Vaško atsakymai

Jei žvakės liepsna kibirkščiuoja, išgirsi gerų naujienų iš tos pusės, iš kurios sklinda kibirkštys. Jei vaškas nutekėjęs dešinėje žvakės pusėje- geros žinios iš vyro. Jei kairėje – iš moters. Jos ar jo inicialus galima rasti tarp vaško burbuliukų.

Taip ir Ne

Uždek žvakę, mintyse klausdama – Taip ar Ne. Jei vaškas nulašės ir susikaups dešinėje žvakės pusėje – atsakymas Taip. Jei kairėje – atsakymas Ne.

Meilė – lyg adatos

Ant stalo padėk lėkštelę ir įmesk į ją 21 adatą. Labai lėtai iš ąsočio pilk vandenį. Adatos ims judėti. Dvi susikryžiavusios adatos reiškia, kad turi gerbėją. Kiek susikryžiavusių adatų, tiek turi ir potencialių mylimųjų.

Plūduriuojantys vardai

Sukarpyk kartono lapą į 26 stačiakampius ir ant kiekvieno užrašyk po vieną iš 26 abėcėlės raidžių. Užverstus sudėk į dubenį ir prieš einant miegoti pripilk vandens. Ryte žiūrėk į atsivertusias raides jos atskleis inicialus ar būsimo mylimojo vardą.

Obuolio burtai

Per pilnatį, prieš eidamos miegot, paimkite obuolį ir perpjaukite pusiau. O į jo vidų įdėkite savo mylimojo nuotrauką ir, suglaudusios obuolio skilteles su nuotrauka, palikite stovėti nakčiai. Artimiausiu metu jis turėtų būti jūsų.

Meilės dievai

Graikų-romėnų mitologiją puošia gana daug sekso ir meilės dievų. Vyriausias Olimpo dievas Dzeusas buvo laikomas tikėjimo ir ištikimybės dievu. Amūras (Amor) – tai meilės ir harmonijos dievas. Arėjo ir Afroditės sūnus Abderas – švelnumo ir abipusės meilės dievas, o Afroditė – olimpinės meilės deivė. Jos sūnus Erotas taip pat buvo meilės dievas, tačiau daugiau seksualinės aistros negu tikros meilės. Peitos dukra Ijinga (lynx) simbolizavo aistringą meilę. Ištikimą meilę, prisirišimą ir moters adoraciją romėnams simbolizavo Pietas. Neišsenkantį troškimą mylėti graikams įkūnijo Potas (Pathos) ir Himenėjas (Himenaeus). Freudo psichoanalizės teorijoje išgarsintas Narcizas (Narcissus) pamilo savo dvynukę seserį, kuriai mirus ilgėdamasis jos ilgai žiūrėdavo į tvenkinio vandenį, kol galų gale pamilo pats savo atvaizdą. Turbūt visiems žinoma Venera (Venus) buvo romėnų meilės pojūčių deivė, kurios vardu dar ir dabar vadinamos lytinės ligos, neišskiriant nei mirtinos AIDS (įgytas imunologinio deficito sindromas).

meilės dievai
meilės dievai

Graikų mitologija byloja apie pasaulio pradžią, Kronui laimėjus kovą prieš Chaosą. Tada gimusi prasmingoji Kosmoso būtis, kurios valdovais buvę Olimpo dievai. Rašoma, kad Erotas buvęs pirmutinis iš jų, todėl jis, jaunas ir gražus, laisvas ir laimingas, skatinęs žmones plėtoti erotinius ryšius ir vęiksmus bei tuo pačiu plėsti žmonių giminę.

Platono „Simpoziume“ Aristofanas atmeta Eroto kosminę prigimtį ir tvirtina, kad jis iš esmės nėra koks nors dievas, o tik Dzeuso dovana žmonėms jų malonumui – gydyti jų išsiskyrimo žaizdoms, nes pirmykščiai žmonės buvę ir dvilyčiai – laisvi ir išdidūs, panašūs į didžiąsias kosmines dievybes: Saulę ir Mėnulį, žvaigždes ir planetas. Jie, pirmykščiai Saulės ir Mėnulio vaikai, buvo tokie išdidūs, kad sukilo prieš Olimpo dievus — atsisakė paklusti jų įstatymams. Dzeuso sprendimu, jie visi buvo perskelti per pusę – į vyrišką ir moterišką puses – ir tapo panašūs į Olimpo dievus.

Dievų santykiai su dievais ir žmonėmis pasižymėjo meile ir kerštu, buvo kupini varžybų ir visokių intrigų. Kaip pavyzdį pateiksiu dvi trumpas mitologines istorijas.

Dafnė buvo jauna graži nimfa, mėgusi su draugėmis medžioti prie Ladano upės krantų. Ji garbino skaistybės deivę Artemidę ir pati nuspreridė likti skaisti. Pats Erotas sustiprino jos skaistybę, smeigdamas. į širdį ietį su vario antgaliu. Tuo pat metu jis metė į Apoloną ietį su aukso antgaliu, nes šis dievas buvo jį įžeidęs, liepdamas pasišalinti ir palikti dievų arką tikriesiems dievams.

Apolonas pamilo Dafnę ir sekiojo paskui ją miškuose. Kartą Dafnė, pajutusi negalėsianti pabėgti nuo jo, meldė savo motiną deivę Gają pagalbos. Pamačiusi, kas vyksta, Gaja pavertė ją lauro krūmu. Apolonas prisilaužė lauro šakelių, nusipynė vainiką ir užsidėjo jį ant galvos. Jam lauro krūmelis liko šventas. Ir dabar laurų lapai ir vainikai yra dovanojami didvyriams, poetams, išradėjams ir visiems ką nors nepaprasto pasiekusiems asmenims.

Kefalas, Fokio princas, atvyko į Atėnus vesti Prokridės – karaliaus ITechtėjo dukros. Dailusis princas mėgdavo išeiti anskti rytą pamedžioti. Vieną rytąjį pagrobė Eos. Kai jis pakartotinai pareiškė, kad negalėsiąs mylėti šios deivės, nes yra susižiedavęs su Prokride, Eos išmetė jį atgal į žemę, įspėdama, kad jam teks labai pasigailėti .u metus dievišką meilę.

Kefalas kentėjo baisų pavydą, kurio priežastis buvo jo gražioji žmona. Jis sumanė patikrinti žmonos ištikimybę, bandydamas suvedžioti ją kaip svetimas vyras. Taip vieną dieną Prokridei buvo įsakyta, kad jos vyras, medžiodamas miškuose, šaukęs kitą moterį Aurą. Vieną dieną, kai Kefalas išvyko medžioti, Prokridė pasekė jį ir pasislėpė krūmuose. Išgirdęs tarsi šerno skleidžiamus garsus, jis metė savo taikliąją ietį ir pribėgęs apkabino mirštančią mylimąją. I’ada jis suprato savo lemtingą klaidą – iš tikrųjų jis buvo šaukęs Aurą, turėdamas galvoje vėjo dvelkimą įkaitintai kaktai atvėsinti. Taip deivė atkeršijo jam už atstumtą meilę.

Rumi Meilės eilės ir netik

Sugrįžk, mano siela, kiek dar
tūnosi apgaulės sode?
Siunčiau tau šimtus žinučių,
rodžiau šimtus kelių,
arba tu niekada jų neskaitei,
arba manų patarimų nepaisai.
Sugrįžk, mano siela, negaišia
su kietaširdžiais,
jie tavęs neįvertina.
Kam ieškai vandens,
kai esi srautas?
Ar pamiršai? Esi karaliaus
sakalas, esi Mylimojo
spindulys, dieviškasis stebuklas!

***

Nesielvartauki dėl būtų džiaugsmų, būk tikras,
jie vėl pasirodys kitu pavidalu*
Vaikas džiaugias žindomas pienu,
bet sykį atjunkęs jis naujų džiaugsmų atranda,
duonų ir medų*
Džiaugsmas rodos įvairiais pavidalais,
jis keliauja iš vienos vietos į kitų*
Jis gali staiga apsireikšti lietumi
ar rožių lysve; štai jis ateina kaip vanduo,
štai kaip grožis ar kaip skalsi duona*
Bet nelauktai jis gali parodyti veidų
iš anapus širmos ir sunaikinti visus stabus,
trukdančius tau ieškoti Dievo*
Miegant, kai siela palieka kūnų,
tu gali susapnuoti save kaip aukštų kiparisų
ar nuostabių rožę, bet įspėju, mano drauge,
visi šie vaiduokliai išnyksta,
vos tik siela sugrįžta į kūnų*
Nepasikliauki niekuo, tik sava širdimi*

***

Žmogus gali ištverti trumpą lietų,
tačiau netrukus jau ieško pastogės,
o antys kryksi laimingos,
nes lietaus vanduo jas maitina*

***

Būk su manimi

nuorauka
nuorauka

Įdėk vaikino nuotrauką į perlenktą popieriaus lapą. Tą lapą turi laikyti
ant kairio delno, o dešinę ranką laikyk virš lapo ir sukti ratu delnu žemyn pagal laikrodžio rodyklę, tai daryk pašnibždom tardama „Būk su
manim” užsimerkusi ir susikaupusi. Po to nuotrauką pasikišk po pagalve, o
popieriaus lapą kuriame buvo nuotrauka sudegink. Vidurnaktį tuos pelenus
išbarstyk visom 4 pasaulio kryptim. Po kiek laiko vaikinas prisipažins
mylįs

Meilės patarlės

meilės patarlės
meilės patarlės

Kas tyli, tą visi myli

Sena meilė nerūdija

Meilė – ne seilė, nenurysi

Pirkta meilė greit atvėsta

Meilės ir kosulio nepaslėpsi

Vargas tam, kurio niekas nemyli, bet saugokitės to, kuris visus myli

Baimė su meile drauge nevaikščioja

Nebijok mylėti, bijok nieko nemylėti

Be pavydo nėra meilės

Vienu užpakaliu ant dviejų kumelių neatsisėsi

Laikas išgydo žaizdas

Baimė su meile drauge nevaikšto

Sėkmė yra aklai įsimylėjusi darbščiuosius

Pasiūlyti draugystę norinčiam meilės yra tas pat, kaip pasiūlyti ištroškusiajam duonos

Jei nori nusipelnyti žmonių meilę, būk atidus ir geras kitiems

Labiau mylėk tą, kuris nuolat prikiša tavo klaidas, negu tą, kuris nuolat tave giria

Negali į jūrą plaukti be žvaigždės, negali keliauti be knygos ir negali gyventi be meilės

Negali į jūrą plaukti be žvaigždės, negali keliauti be knygos ir negali gyventi be meilės

Meilė panaši į vaiduoklį – visi apie ją kalba, bet nedaug kas matė

Prieš įsimylėdamas išmok vaikščioti per sniegą nepalikdamas pėdsakų

Meilė yra akla

Prie tamsos – daugiau drąsos

Be pavydo meilė – kaip valgis be druskos

Greita meilė – kaip seilė

Į kito širdį neįlįsi

Greitai įteisinta meilė baigiasi skyrybomis

Ne tas myli, kas žada, o tas, kas prie altoriaus veda

Mylimąją reikia apžiūrėti ne akimis, o širdimi

Graži ir turtinga – visada kaprizinga

Paliko namie balandėlę ir išėjo į gatvę su krokodilu

Mylėti yra gerai. Mylėti ir būti mylimam – dar geriau.

Meilė – tai egoizmas poromis

Kas niekada mylėti neprisieks, tas niekada to žodžio nesulaužys

Gyvenimas – daina, o meilė – dovana

Meilės eilės

meilės eilės
meilės eilės

Nemoku išsakyti ką galvoju,
Nemoku kartais visko išgirst.
Turi žinoti, kad širdis manoji,
Akmeniu niekad tikrai nepavirs.

Bet juk nebūsiu idealus,
Nors to labai norėčiau.
Aš tik eilinis žmogus,
O, kad pakeist tai galėčiau!

Svarbu, kad viskas gerai,
Taip ir toliau turi būti.
Mane žmogumi tu matai,
Leidi man tokiu būti.

Mylima Mamyte, meilės gėlele

meilės gėlė
meilės gėlė

Kiekvieną rytą, kai tik nubundu, nors akimirkai prabėga vaizdinys iš praeities. Aš niekuomet nežinau, ką pasakysi
staiga atėjusi į mano mintį. Stebiuosi, ar tai mano ilgesys
sugrąžina Tavąsias rankas ir akis, ar tai Tavo meilė atskraidina veido šypseną ir širdies šilumą.

Tavasis gerumas, Mama, vaikštantis po mano gyvenimą, visuomet atsiranda šalia, kai esu sunkiausiose minutėse, valandose ar dienose. Tuomet ypatingai jaučiu mūsų
dvasinį ryšį.

Žinau, kad galiu klausti patarimo ar prašyti paguodos
ir pas kitus žmones, tačiau net tokio poreikio nejaučiu. Tu
vienintelė gali išklausyti nepasmerkusi, suprasti nepajuokusi, atleisti ne apkalbėjusi.

Nepagalvok, brangi Mama, kad prisimenu Tave tik
tuomet, kai sunku… Ne — mano Švenčių Saule! Ne — mano
Laimės Žvaigždele! Ne — mano Meilės Gėlele! Aš esu Tavo
didžiulės šventės džiaugsme visa širdimi. Apkabinu Tave ir
bučiuoju.