Ritualai pinigams pritraukti

Ritualai pinigams pritraukti

Nepaisant modernių technologijų ir mokslo pasiekimų, daugelis žmonių vis dar tiki stebuklais. Yra daugybė įvairių ritualų, kurie žada išpildyti norus ir pritraukti sėkmę į gyvenimą. Populiariausi yra ritualai, skirti pritraukti pinigus.

„Laimingas monetos“

Niekada neišleiskite paskutinių pinigų ir nešiokite tuščios piniginės. Turėtumėte turėti laimingą monetą ar banknotą, kuris pritrauks pinigų srautus. Norėdami sustiprinti efektą, ant monetos (banknoto) ir pačios piniginės lašinkite keletą lašų pačiulių eterinio aliejaus. Piniginė turėtų būti kokybiška ir brangi, pageidautina turėti gilų kilmingą spalvą (bordo, šokolado, tamsiai mėlyną).

„Pinigų kilimėlis“

Po durų kilimėliu (buto viduje) padėkite banknotą. Susikoncentruokite į sumą, kurios jums reikia, ir tikslą, dėl kurio reikia šių pinigų. Ritualą reikia atlikti augant mėnuliui. Septynis kartus pasakykite šiuos žodžius: „Auga mėnulis, o kartu su juo ir mano iždas“. Šis banknotas taps magnetu ir pritrauks pinigų srautus į jūsų namus, jo negalima išleisti ar keisti į kitą banknotą. Užkalbėjimą ant banknoto reikia kartoti kiekvieną augantį mėnulį.

Tikėti ar ne pinigų ženklais ir ritualais – kiekvieno asmeninis reikalas, bet vis tiek verta pasiklausyti liaudies išminties. Elkitės su pinigais pagarbiai, reguliariai perskaičiuokite santaupas, neskolinkite pinigų vakare ir nuoširdžiai tikėkite, kad esate verti tapti turtingu žmogumi.