Pasiaiškinimai policijai

Policininkas
Policininkas

Iš pasiaiškinimų policijai. Išradingi vienok tie žmonės:

Tarpuvartėj sutikęs pilieti S.K. aš pasimečiau ir vietoj “labas vakaras”pasakiau “atiduok pinigus”, nes apie juos tuo momentu galvojau.

Aš nesumokėjau už motociklą troleibuse kaip už bagažą, nes tai joks bagažas, o motociklas. Kontroliere apvadinau nešvankiais žodžiais, nes visas 15 stotelių ji gadino man nervus. Prašau atsižvelgti, kad motociklą salone užgesinau.

Kai man įkando piliečio T.L. šuo, aš nekreipdamas dėmesio į skausmą pasiėmiau beisbolo lazdą ir išėjau i kiemą žaist beisbolo. Šuo puolė beisbolo kamuoliuką tuo momentu, kai aš jį mušiau.

Išgirdęs riksmą “padėkite!!!” aš priėjau ir neišsiaiškinęs, kas rėkė, padėjau piliečiams F.V., R.U., G.A., S.S. ir L.S. mušti pilietį B.B. Tai buvo ne pikti kėslai, o paprasčiausia mano klaida.

Savo žmoną pusplikę aš ne vaikiausi po kiemą, o tik norėjau apkabinti ir pabučiuoti. Ji to nesuprato, todėl pradėjo rėkti. Kirvi pasičiupau, kad vaikai su juo nežaistų.

Visus automobilius kieme aplaužiau, nes kiemas neapšviestas, todėl netyčia užkliuvau tamsoje.

Muzikantų aš nemušiau, tik prašiau padainuoti dainą, kurios jie nemokėjo.

Aiškinu – aš ne specialiai. Tai tik dėl mano chuliganiškų paskatų.

Mečiausi iš penkto aukšto kiaušiniais, nes sieloje jaučiuosi dar jaunas.

Kai sudaužiau G.E. automobilį, norėjau nuraminti jį ir draugiškai paplojau jam per petį. Iš kur galėjau žinot, kad jis ką tik susilaužė raktikaulį.

Prasidėjo lietus, o aš neturėjau skėčio, todėl iš smėlyno ištraukiau “grybą”. Vaikai per lietų vis tiek nežaidžia.

Į darbą atėjau girtas todėl, kad nepadaryčiau pravaikštos.

Aš, apsaugos darbuotojas F.B paaiškinu, kad nuo 14 iki 16.30 miegojau namuose su direktoriaus sekretore, todėl pasakyt kas paėmė dokumentus nuo direktoriaus stalo, negaliu.