Kaip numalšinti knarkimą?

Knarkimas – plačiai paplitusi problema, kurią būtiną spręsti. Knarkiama, kai atsipalaiduoja minkštasis gomurys ir liežuvis. Tai nėra tokia paprasta fiziologinė problema, kaip mano daugelis. Teigiama, jog dažnas knarkimas padidina pavojų miokardo infarkto ar insulto priepuolį. Knarkimas – tai tokia problema, kurią būtina spręsti.

knarkimas
knarkimas

Būtina laikų gydyti viršutinių kvėpavimo takų ligas

Sergantys lėtinėmis plaučių, viršutinių kvėpavimo takų ar alerginėmis ligomis negali normaliai kvėpuoti. Knarkiate todėl, nes kvėpuojate per burną.

Miegas ant nugaros

Nustatyta, kad dažniausiai knarkia ant nugaros miegantis žmonės, nes taip miegat oras negali normaliai patekti į plaučius, o liežuvis yra arčiausiai gerklės. Todėl knarkiantiems žmonės siūloma miegoti ant šono ?

Kūno svoris

Antsvoris – viena knarkimo priežasčių, nes padidėjęs kūno svoris – papildomas krūvis viršutiniams kvėpavimo takams. Jei norite nustoti knarkti, sumažinkite svorį.

Knarkimas ir vaistai

Migdomieji ir sedatyviniai vaistai gali sukelti knarkimą, nes jie atpalaiduoją raumenis, o oras į viršutinius kvėpavimo takus papuola sunkiau. Jei norite nustoti knarkti nustokite laikinai vartoti kai kuriuos vaistus.

Knarkimas ir rūkymas

Nikotinas sukelia lėtines uždegimines viršūtiniųjų kvėpavimo takų ligas, todėl, jei norite nustoti knarkti meskite rūkyti.

Normalus oro patalpų drėgnumas

Kai miegamajame oras per daug sausas, gali sudirgti viršūtiniųjų kvėpavimo takų gleivinė. Jei knarkiate reguraliai drėkinkite ir vėdinkite miegamąjį kambarį.