Gimtadienio tostai

Gyvenimo keliai vos matos Kiek jų daug, kokie jie platūs Dar nežinomi beveik… Na tai kas, tik drąsiai eik!

***

Šiandien tavo gimimo diena… Imki viską kas žemėj gražiausia: MEILĘ, DŽIAUGSMĄ, SVAJONES… Šiandien viskas priklauso TAU…

***

Te niekad neapleis energija sparnuota, Ir akys šilumą jaunatvišką teskleis. Širdis, tikėjimo žiedais apvainikuota, Te niekada pavargti Jums neleis. Mes linkim Jums energijos, sveikatos Ir šypsenos geros, plačios. Tegul Jums skiriamus ILGIAUSIŲ METŲ Dar šimtą kartų pakartos…

***

Gimtadienis – pati gražiausia šventė, Gyvenimas – toks mielas, nuostabus. Gražiausi metai dar nepragyventi, Gražiausi metai tie, kurie dar bus.

***

Vis kartojasi žiemos ir vasaros, Ir pavasario vėjai šilti, Juk gyvenimas primena pasaką Pasiklydusią žemės glėby. O gyenimas ima kaip duoklę, Mūsų juoką, svajones, džiaugsmus, Ir kaip skolą – nemokamai dosniai atskaičiuoja, Dalina metus. Su gimtadieniu!

***

Linkiu, kad tavo akys skausmo nematytų, Ir lūpas puoštų šypsena gera. O jei skaidrus lašelis į skruostą nukristų, Linkiu, kad tai būtų tik džiaugsmo ašara tyra.

***

Už viską reikia mokėti. Už viską. Už ruginės duonos riekę. Už šaltinio vandens gurkšnį. Už pavasario saulės šypsnį. Už gaivaus vėjo gūsį. Už tikrą ir amžiną meilę. Už rytdieną… Už viską reikia mokėti. Ne pinigais – savimi. Savo jausmais. Savo gyvenimu.

***

Tegul kiekviena Tavo diena būna lyg saulės patekėjimas, Kad kaskart vis suprastum save, Kad kaskart vis tikėtum savimi, Kad kaskart vis norėtum gyventi ir mylėti!

***

Vėl laikas verčia kalendorių, Jau lyg per greitai gyveni. Bet nori šito, ar nenori, O laikas eina ir eina…

***

Jei dienos būtų plaukiantys laivai, Kiek nuostabių šalių galėtumėm išvysti! O vieną dieną netikėtai atsiirtume tenai, Kur šiluma širdžių stipriau už saulę švyti… Lai Tavo dienos būna plaukiantys laivai!

Parašykite komentarą