Gimtadienio tostai

Jeigu žemėje yra laimė – linkiu ją sutikti Jeigu yra sėkmė – Tegul tave visada lydi. Jeigu yra džiaugsmas – tegul iš tavo lūpų neišblėsta šypsena Gimimo dienos proga Tau linki…

***

Ant Tavo gyvenimo kelio, Lai byra gražiausi žiedai. Iš jų pasirenki tik vieną, Kuris Tau žydės amžinai.

***

Negailėjo žiedų Tavo šventei Baltaskarė speiguota žiema. Šerkšno pasakoj medžiai Tau lenkias, Snaigių žiedlapių žemė pilna. Jos ateis nusilenkt Tavo šventei, Švelniai skruostus abu pabučiuos, Laimei, džiaugsmui ir gėriui gyventi Tikrovėj linkės ir sapnuos.

***

Ne skaičiai nulemia metus, o mūs keliai, darbai ir mintys. Tuo, kuo praturtinam kitus, mokėdami save dalinti. Tad liki visada tokia, kokią mes mylim ir pažystam, Su šypsena gera, jaukia ir siela sklidina jaunystės!

***

Su paukščiais metai skrieja, ir mainos dienos vėlei, Ir net nepastebėjai, kaip jų tiek daug praėjo. Tačiau, brangioji mama, ne metai juk svarbiausia, Tas 60 skaičius juk nieko dar nereiškia…

***

Mes mylime, tik širdys tyli. Mes juokiamės, tik akys verkia. Mes laukiame, tik laimė tolsta. Jaunėjame, tik laikas sensta. Su gimtadieniu.

***

Mes linkim tau turėti tikslą Ir plaukt svajonių vandenuos. Žmogus kol jaunas gali viską, Taigi gyvenk, mylėk, svajok!

***

Su Gimimo diena, su džiaugsminga švente, Bėga dienos taip greit, ir tu jau ne maža! Linkim Tau daug draugų, daug gražių dovanų, Skanų tortą ragauti, ir svajonių drugelį pagauti!

***

Išgerkime už visus gerus žmones, – juk mūsų tiek nedaug belikę!

***

Gimtadienis – pati gražiausia šventė. Ar žydi obelys, ar gruodas už langų… Su gimtadieniu!

***

Karštos saulutės, šiltų šypsenų, Geros nuotaikos aplinkui, visokeriopos sėkmės, Tikrų draugų, meilės sau, įspūdingų kelionių, Daug visokiausiu kitų gerų dalykų Ir kad visas tas gėris, kurį tu dalini kitiems, Tau grįžtų šimteriopai, to tau ir linkiu.

***

Metai bėgs nesulaikomai, greitai. O širdy vis vasara tebus. Neskubėk į rudenį eiti, Neskubėk skaičiuoti metus. Tik visuomet būki laiminga, Ir darbe, ir kely ir namuos. Tegul niekad ryžto nestinga, Tau, gyvenimo žingsniuos visuos.

***

Ko tau palinkėti? Meilės, gal sveikatos, laimės, kaip pasaulis, didelės… Džiaugsmo, gal sėkmės? Gal šimto metų? O gal visko po truputi is eilės…

***

Su tortuku ir žvakutėm, Su degtukais ir lėkštutėm. Su gėlytėm ir žodeliais Aplankys tave sveteliai. Kurie neš daug dovanų Tiktai tau vienai skirtų! Su tortadieniu!

***

Tik jūs negeskit žvaigždės, Su širdimi suraskite į tolį bendrą taką. Gyvenimas – nemirštanti giesmė, Ji ir pro skausmą apie laimę šneka.

Parašykite komentarą