Moters dienos sveikinimai

moteris
moteris

Oh, Tu, moterie gražioji, ši diena juk tau skirtoji.. Leisk pasveikinti Tave su gražia mūsų švente.. Vyrų dėmesio linkiu ir gražių gražių gėlių.. Su kovo 8-ąja..

***

Mylėk save už tai, kad moterim gimei, kad jautrumu prilygsti rožės žiedui, už tai, kad Ievos seserim tapai ir tik tai tu gali sparnus suteikti vyrams! Su kovo 8-ąja!

***

Su pirmaisiais pavasario varpeliais, Su pirmąja vyturėlių giesme. Laimės, Džiaugsmo, Sveikatos, energijos Linkiu kovo 8-osios proga. 

***

Moters dalia tikrai sunki, bet nepalūžtame kely. Mes mokam džiaugtis ir mylėti, svajoti, juoktis ir kentėti. Linkiu stiprybės, ištvermės, sveikatos ir geros kloties. Sveikinu su gražiausia švente – Moters diena!

***

Ne visada didelės šventės būna linksmos, Ne visada žmogui užtenka to ką jis turi. Todėl mes norėtume moters dienos proga Palinkėti kad, jums būtų didelių ir mažų Svajonių išsipildymas. 

***

Tegul kaitri pavasario saulė nutirbdo sniegą ir ledus. Teatneša ji laimę, džiaugsmą ir šviesą širdyje. Į jūsų širdį ir namus atneša daug meilės. Nuoširdžiausi sveikinimai moters diena.

***

Su auštančiu pavasariu, Su vyturio daina, Su žibučių puokšte, Kovo 8-osios proga.

***

Uždekim pačios sau žvakes ir prisipilkim taurę vyno ir nuo pat ryto imkim švęst, kad vakare mus atsimintų vyrai.

***

Brangi … Linkiu saulės šviesos, kai lyja, Linkiu lietaus, kai ištrokšta kaitra. Linkiu dainos, kai spengia tyla, Linkiu tylos, kai triukšmas aplink. Moters dienos proga jus sveikina …. 

Parašykite komentarą