Moters dienos sveikinimai

Dienos nutolsta. Metai nubėga. Žemėje švinta ir temsta. Moterys amžiais Žavios palieka. Moterys amžiais nesensta! Moterys trokšta Grožio ir meilės. Skamba joms ritmai Muzikos smagūs, Moterų garbei Dainos ir eilės Ir sukryžiuotos Riterių špagos. Moterys džiaugsmą Nešti mums skuba. Moterų balsas Auksu mums skamba. Moterys myli, Kūdikius supa Ir laimingiausiom Žemėje tampa!

***

Vienos gėlės žydi, Kitos dar žydės, Kas Jūsų nemyli, Tas įsimylės! Su kovo 8-ąja..

***

Lai gyvenimas būna švente kiekvieną dieną ir tą šventę nuolat lydi stiprūs vyriški pečiai, į kuriuos galėtum drąsiai atsiremti.

***

Tavo balsas girdisi visur, net manoje širdy. Jis švelnus ir išsiskiria iš visų kitų. Tad leisk pasveikinti tave su Moters diena!

***

Saulėtą rytą pamojuokim Saulei, nes ji moteris, Pėdomis paglostykim Žemę, nes ji – moteris. Nulenkim galvą gyvybei, nes ji – moteris, Nusišypsokim sau, nes mes – moterys!

***

Nosį į viršų, papus į priekį, Nenusimink, jei be tulpės lieki. Jeigu iš pykčio daužosi širdis, Diagnozė tokia: tu moteris. Su mūsų diena.

***

Mieloji, Moters dienos proga linkiu ilgų gyvenimo metų, geros sveikatos. Visada būkit linksma ir laiminga.

***

Mes gražios kaip deivės, Mes lepios kaip gėlės, Mums reikia daug meilės Ir daug šilumos, Šią dieną mums žydi Pavasario gėlės, Daug džiaugsmo ir meilės Visoms, visados! Su Moters diena!

Parašykite komentarą