Moters dienos sveikinimai

Žemės grožis – gėlių žiedai, Gyvenimo grožis – moterų šypsenos Tad žydėkit ilgai, ilgai Ir džiuginkite savo artimus Moterišku gerumu, švelnumu.

***

Visatos paslaptį tu įsčiose nešioji, gyvybę dulkei suteiki, karai tik tau vienai nuolankūs, ir tik tavo grožis kursto juos. Tu paslaptis. Rožių aromato, gėlių nektaro, saldumo prisotinta. Būk, gyvuok, tik neišnyk, nes be tavęs, nuostabioji, išnyks paslaptis, ramybė, išmintis.

***

Pražydo, pražydo, pražydo… Pavasario baltos snieguolės… Ištirpo ir sniegas, ir purvas, Ir likom tik mes-moterys-gėlės… Su pavasario gražia švente! Te gatvės švyti nuo gėlių šiandien! Būkit mylimos!

***

Tegul kaitri pavasario saulė nutirpdo sniegą ir ledus. Tegul ji atneša laimę, džiaugsmą ir šviesą į mūsų širdis, Tegul atneša daug meilės į mūsų namus. Su gražiu pavasariu ir Moters diena!!!

***

Tu tokia visur esanti, Kad galėtum būti erdve. Tu tokia gyva, Kad galėtum judėjimu būti. Tu tokia šviesi, Kad galėtum būt saule. Tu tokia dosni, Kad galėtum būti žeme. Tu tokia stipri, Kad galėtum būti vyru. Tu tokia silpna, Kad galėtum kūdikiu būti. O Tu esi viskas drauge: Tu esi moteris. (Just. Marcinkevičius)

***

Mielosios moterys! Pavasario saulė nušvito meiliai, Ir juokiasi, širdį vilioja, Pakilo į dangų aukštai vieversiai Ir sveikina Jus, nes jau KOVO 8-OJI! Su KOVO 8-ĄJA, mielosios. Tegul išsipildo jūsų slapčiausi troškimai ir visos gražios svajonės tegul tampa realybe! Būkite laimingos!

***

Būkime kaip kulkos… Kurios atjungia vyrams smegenis… Perskrodžia širdį… Pereina per kišenę… …ir išeina kada nori…

***

Moteris gyvenimą ir džiaugsmą lemia, Vyrą meilės potvynyje paskandinus. Moterį todėl turi mylėt kaip žemę – Žemėje gyvent ir žvelgti į žvaigždynus; Nes dėl žvilgsnio, besiskverbiančio į tolį, Dėl žvaigždžių, kurių kelius jisai ištyrė, Dėl sapnų, kurie nuo jos dienų nutolę, Moteris didžiuojasi ir myli vyrą.

***

Tavo vardas gražesnis už saulę ir už tūkstančius aukso žvaigždžių, Tavo vardas man vienas pasaulyje, Kurį aš taip širdy branginu… Moters dalia tikrai sunki, bet nepalūžtame kely. Mes mokam džiaugtis ir mylėti, svajoti, juoktis ir kentėti. Linkiu stiprybės, ištvermės, sveikatos ir geros kloties. Sveikinu su gražiausia švente – Moters diena!

***

Teaušta gražus, saulėtas rytas, Tečiulba aistringai paukštelių balsai. Težydi ir klesti Jūsų gyvenimas Tebūna nuklotas gražiausiais žiedais!

***

Pražydo, pražydo, pražydo… Pavasario baltos snieguolės… Ištirpo ir sniegas, ir purvas, Ir likom tik mes-moterys-gėlės… Su pavasario gražia švente! Te gatvės švyti nuo gėlių šiandien! Būkit mylimos!

***

Te šviečia saulė danguje, Te krenta vyrai mums po kojom, Te žydi tulpės vazoje, Juk šiandien – Kovo 8-oji!

Parašykite komentarą