Moters dienos sveikinimai

Žemės grožis – gėlių žiedai, Gyvenimo grožis – moterų šypsenos Tad žydėkit ilgai, ilgai Ir džiuginkite savo artimus Moterišku gerumu, švelnumu.

***

Te visad šviečia saulė, Te visad lūpose žaidžia šypsnys, O akyse – juokiasi mėlynos žibutės. Su Kovo 8-ąja!

***

Kiek daug jėgos, švelnumo ir gerumo sutelpa tavo širdy, Kiek daug geru darbų nudirbo tavo rankos, Kiek daug naktų skaičiavo tavo mintys ir dejavo tik viena – tavo širdis. Tebūna tavo vardas, tavo darbas šventas, Tebūna tavo dienos ilgos ir džiaugsmingos, O laikas tekartoja:”Nepalūžti,nepavargti…

***

Mes gražios kaip deivės, Mes lepios kaip gėlės, Mums reikia daug meilės Ir daug šilumos, Šią dieną mums žydi Pavasario gėlės, Daug džiaugsmo ir meilės Visoms, visados! Su Moters diena!

***

Lai neišblėsta šypsena, Lai krenta vyrai tau po kojom, Ir būk tarytum danguje – Šiandien Kovo 8-oji!

***

Būkim stiprios ir moteriškos, Būkim švelnios ir pažeidžiamos, kad pasaulis būtų mūsų rankose, o vyrai po mūsų kojomis. Su mūsų diena!

***

Žmogaus gyvenimas- Tai siekiai, išsipildymai, troškimai… Bet du gyvenimus gyvena moteris,- Jos rūpesčių, sunkumų nieks nežino. Ji bėga, lekia- taip ir liks. Per amžius buvo taip, kad be jos rankų Nevalgė duonos nė viena šeima. Tegul vien laimė jus aplanko,- Būkit laiminga ir sveika!

***

Žemės grožis – gėlių žiedai. Gyvenimo grožis – moterų šypsenos. Tad žydėkit ilgai ilgai. Ir džiuginkite savo artimus moterišku gerumu, švelnumu…

***

Vyrui gyvenime nelengva. Kai jis gimsta, sveikinama motina. Kai veda, žavimasi nuotaka. Kai tampa tėvu, gėlės teikiamos žmonai. Kai miršta, jo pensiją prašvilpia našlė! Taip kad karščiausi sveikinimai su diena tų, kurios visad ir visur valdo!

***

Parašykite komentarą